Stanley ST484488 Pense Seti, 165mm, 3 Parça İncelemesi

Stanley ST484488 Pense Seti, 165mm, 3 Parça İncelemesi

Pense seti şüphesiz elimizin altında bulunması gereken aletlerdendir. Her tamirde her uğraşımızda mutlaka lazım olur hatta bulamadığımızda işimiz yarım kalır. Bu derece tamir için önemli bir alettir.

Bu yüzden her çeşidinin elimizde bulunması işlerimizi kolaylaştırır ve her çeşidini de bulmak isteriz. Stanley ST484488 Pense Seti, 165mm, 3 Parça üç çeşidi ile elinizin altında bulunabilen penselerden oluşur. İstediğiniz uç çeşitleriyle hem ince işlerde hem de daha geniş vidalarda kullanılabilen penseler mevcut. Böylelikle aynı iş için tekrar tekrar penselerde sorun yaşamayacak her türlü pense elinizin altında olacaktır. Alternatif uçlardan oluşan bu penseler her türlü vidayı sökebilecek güce sahip tasarlandı.

Üstelik tutma sapındaki ergonomik plastik yapısıyla tutmanız daha kolay ve rahat olacaktır. Böylece uzun süreli yaptığınız işlerde ellerinizin zarar görme sıkıntısı minimum düzeye inecektir. Üstelik pense uçlarının metal yapısı sağlam metallerden oluşur ve bu penselerle en güçlü vidaları bile rahatlıkla çekebilir ve işinize bir usta edasıyla devam edebilirsiniz.

Stanley ST484488 Pense Seti, 165mm, 3 Parça Özellikleri Nelerdir?

Stanley ST484488 Pense Seti, 165mm, 3 Parçadaki her pensenin ağırlığı 0.64 kg dir. Bu sayede siz çalışırken ağırlığı çok hissetmezsiniz. Size daha kolay taşınma kolaylığı sunar. Plastik tutuş kulpları elinizi daha rahat kavrar ve elinizden kaymaz.

Siz işinizi yaparken hem hafif hem de elinizi sıkıca kavrayıp sarması nedeniyle penseleri daha kolay kullanabilecek ve işiniz size işkenceye dönüşmeyecektir. Sağlam metal yapısı ile isterseniz bir şeyi kırmak için de kullanabilirsiniz. Yani sadece vida sökmede değil aynı zamanda vidaları yerine oturtma da bir çekiç görevi yapabilir sizi bir işten daha kurtarabilir. Kullanımı çok amaçlı ve oldukça kolaydır.

Fiyatı İçin

Stanley ST484488 Pense Seti, 165mm, 3 Parça