Stanley ST487989 13-19mm Somun Sıkma Anahtarı İncelemesi

Stanley ST487989 13-19mm Somun Sıkma Anahtarı İncelemesi

Alet çantalarınızdan eksik etmeyeceğiniz bir ürün ile yine karşınızdayız. Ürünümüz çantalarınızdaki fahiş fiyatlardaki ve oldukça yer kaplayan anahtarlarınızdan sizleri kurtaracak. Tek başına bütün anahtarlarınızın görevini yapabilen Stanley ST487989 13-19 mm Somun Sıkma Anahtarı bütün somunlar için hızlı bir şekilde ayar yapılmasını sağlayan cırcır saplı bir anahtardır. Bazı somunlarda ayar gerektirmeden dahi  doğrudan kullanım imkânı sağlamaktadır.  Diğer anahtarlarda olduğu gibi çıkar tak işlemleri için zaman kaybına yol açmaz.

Bunun en büyük ölçütü anahtarı somuna geçirdikten sonra tekrar çıkarmak için ya da ayar yapabilmek için anahtarı tekrar çıkarma işlemi gerektirmemesidir. Bu anahtarı somuna geçirdikten sonra sıkma ve gevşetme işlemi çıkarmadan yapılmaktadır.  Kavrayıcı ağzı sayesinde yalama yapmış olan somunları sıkıca tutar ve normal anahtarların açamadığı somunları açabilir.

Stanley ST487989 13-19mm Somun Sıkma Anahtarı Özellikleri Nelerdir?

Kavrayıcı ağzı sayesinde milimetrik aralıkların neden olduğu somun deformasyonunu önleyen bir şekilde tasarlanmıştır. En önemli özelliklerinden birisi de Paslanmaya ve darbelere karşı olan dayanıklılığıdır. Bu dayanıklılık özel fosfat kaplaması sayesinde sizlere uzun ömürlü bir anahtar sunmaktadır. Elinizin kolayca kavrayabileceği ve somunları elinizi ağrıtmadan açabileceğiniz kauçuk kaplama bir sapa sahiptir.  Yine somunların deformasyonunu önleyen bir dışbükey profile sahiptir.

Güçlendirilmiş çelik gövdesiyle alet çantanızın uzun yıllar gözdesi haline gelecek olan bu ürün birçok işinizde size eşlik edecektir.  İstediğiniz ayara çekebileceğiniz bu ürünle diğer anahtarlarda olduğu gibi milimetrik boşluklar bırakmayacaksınız. Doğrudan somunu kavrayarak herhangi bir deforme yaratmayacak ve doğrudan açmanıza imkan tanıyacaktır. İnce ve uzun bir yapıya sahip olan ürünümüz zorlu bölgelere rahatlıkla geçirebileceğiniz bir şekilde tasarlanmış olup güç uyguladığınız takdirde direnç göstererek en zor bölgelerdeki somunları deforme yaratmadan açmanıza yardımcı olacaktır.

Fiyatı İçin Tıklayınız:

Stanley ST487989 13-19mm Somun Sıkma Anahtarı