STANLEY ST521103 255MM KALIP GÖVDELİ DÜZ TÖRPÜ, RENDE İNCELMESİ

STANLEY ST521103 255MM KALIP GÖVDELİ DÜZ TÖRPÜ, RENDE İNCELMESİ

       Alüminyum, ahşap, metal, plastik vb. yüzeylerde pürüzsüz bir görünüm elde etmek biraz zordur. Yüzeyin zarar görmemesi, boya gibi zorlu kısımların temizlenmesi için profesyonel bir yardıma ihtiyacınız var. STANLEY ST521103 255MM KALIP GÖVDELİ DÜZ TÖRPÜ, RENDE FRZ_ST521103 koduyla satılan tasarım harikası bir ürün. Hızlı çalışabilmeniz ve en zor işlerin altından kolayca kalkabilmeniz için törpünün çıkart tak mekanizması son derece kullanışlı üretilmiştir.

STANLEY ST521103 255MM KALIP GÖVDELİ DÜZ TÖRPÜ, RENDE gövde kısmı tek parça üretilmiş bu sayede düşürmeniz veya sert bir zeminde çalışmanız durumunda olumsuz etkilenmemektedir. Dayanıklılık testinden geçirilmiştir. Bıçakların takıldığı bölmeye eğim kazandırılmıştır. Bu sayede bıçak değişimlerini hızlı ve ek bir yardım almadan tek elle bile yapabilirsiniz. Kullanışlılık açısından geniş bir listeye sahiptir. Hemen hemen her yüzeyde kusursuz çalışma potansiyeline sahiptir. Hafif plastik bir gövdeye sahiptir. Bu sayede hem taşıma kolaylığı hem de dayanıklılık hizmetini sunmaktadır. Kenar kısmında mevcut bıçakların duruma göre değiştirilebilmesi amaçlanmıştır. Bu sebeple değiştirilebilir ince kesim parçası ile çalışma alanınınız ne kadar dar olursa olsun kaliteli bir işçilik çıkarabilirsiniz.

 STANLEY ST521103 255MM KALIP GÖVDELİ DÜZ TÖRPÜ, RENDE ÖZELLİKLERİ:

         STANLEY ST521103 255MM KALIP GÖVDELİ DÜZ TÖRPÜ RENDE rende özelliği gösterdiği gibi özellikle boyalı vb yüzeylerde kullanılmaktadır. 1kg ağırlığındaki bu ürün: bu sayede taşıması, kullanması kolay bir kullanım rahatlığına sahiptir. Yanı sıra iş bitiminde muhafaza edilmesi bakımından boyutları son derece makuldür. İş yaparken çevresini kirletmemeye özen gösterir. Sadece belirttiğiniz kısımda çalışacağınız derinliği tek elle ayarlayabilirsiniz. Kavrama kolaylığı için tutamaç kısmı ele oturan bir yapıda üretilmiştir.

Fiyatı için

STANLEY ST521103 255MM KALIP GÖVDELİ DÜZ TÖRPÜ, RENDE