STANLEY ST521104 140MM KALIP GÖVDELİ BLOK TÖRPÜ RENDE

STANLEY ST521104 140MM KALIP GÖVDELİ BLOK TÖRPÜ RENDE

      STANLEY ST521104 140MM KALIP GÖVDELİ BLOK TÖRPÜ, RENDE: laminant, metal plastik vb. envay1i çeşit yüzeyde kullanılır. İster törpü ister rende olarak kullanabilirsiniz. Pratik takıp çıkarma özelliğine sahiptir. Bu sayede törpü değimlerini kısa sürede halledebilirsiniz. FRZ_ST521104 stok koduna sahiptir. Gövde yapısı sağlam metalden yapılmıştır. Tek parçadan oluşmaktadır. Bu sayede ezilme bükülme kırılma benzeri hiçbir şey olmamaktadır. Rende aparatının değiştirilmesi de bir o kadar basit. Sadece birkaç dakika içerisinde bıçağı değiştirip uzun vadede körelen bıçağın yenisini kullanabilirsiniz.

 STANLEY ST521104 140MM KALIP GÖVDELİ BLOK TÖRPÜ, RENDE ÖZELLİKLERİ

Kalite standartlarına uygun STANLEY ST521104 140MM KALIP GÖVDELİ BLOK TÖRPÜ RENDE, bıçak ağzı özellikle eğimli olarak üretilmiştir. Kolay değiştirebilmeniz açısından önemli bir avantajdır. Kullanım alanı ve mekanı çok fazla olan bu ürün kalıp gövde içermekte ve kesinlikle kırılmamaktadır. Hassas dar alanlara bile kullanılmaktadır. Kenarları için arzu ederseniz değiştirebileceğiniz ince bir kesim bıçağı koymuştur. Yanı sıra gövde kısmı tek parça plastik kalıptır. Bildiğiniz gibi el aletlerinde iş yapan yüzeyin zarar görmesi pek sık rastlanan bir durumdur. Eğilip bükülme, kırılma, pas tutma ve benzeri durumlar canınızı sıkabilir. Bu ürün bu problemleri yaşatmaması ile uzun süreli bir hizmet sunmaktadır.

      1 KG ağırlığındadır. Kırılmaz metal yapısı sayesinde sert zeminlerde çalışma olanağı sağlar. Kenar kısmında mevcut bıçakları isterseniz değiştirebilirsiniz. Bu işlem ekstra bir mekanizma gerektirmez. Elinizle yapabileceğiniz güvenli bir işlemdir. Ön kısımda bulunan bıçak ağız kısmı, pratiklik sağlamak adına eğimli tasarlanmıştır. Gövdesi tek parçadan meydana gelmektedir. İnce kesimler için son derece ideal bıçak boyutlarına sahiptir. Delikli yüzeyinin konumları dolayısıyla boya tiner ve benzeri yüzeye derinden sinen zorlu yapılarla baş etmenize yardımcı olur.

Fiyati için

STANLEY ST521104 140MM KALIP GÖVDELİ BLOK TÖRPÜ, RENDE