Stanley ST521296 255mm Metal Gövdeli Düz Törpü Rende İncelemesi

Stanley ST521296 255mm Metal Gövdeli Düz Törpü Rende İncelemesi

Törpü veya rende olarak işlev görebilen bu çift fonksiyonlu ürün en zor işler için en iyi tasarıma ve en iyi sağlamlığa sahiptir. Boyalı döküm olan metal gövdesi bulunmaktadır. Bu sayede rakiplerine göre çok daha fazla dayanıklı olup bunun yanı sıra çok daha şık bir görünüme sahiptir.

Ahşap, alüminyum, bakır, plastik ve laminant benzeri ürünleri törpülemek veya rendelemek için kullanılır.  Ürün bakımından geniş bir yelpazeye sahip olması, onu akla gelebilecek benzer dirençteki ürünlerin törpülenmesi veya rendelenmesi için ideal bir çok amaçlı ürün haline getirir.

Bunu tasdikler bir şekilde dayanıklılık ve güç için değiştirilebilir levha içermektedir. Bu sayede kullanıcı verim kaybetmeden uzun bir şekilde bu ürünü kullanabilecektir.

Stanley ST521296 255mm Metal Gövdeli Düz Törpü Rende Özellikleri Nelerdir?

Boyalı metal gövde içermesi onu rakiplerine göre daha şık yapmasının yanı sıra içerdiği kalıplanmış tutamak bulunmaktadır. Bu sayede ergonomik bir tutuş sağlar. Ayrıca tutamak kuvveti en iyi şekilde ileteceği için sert cisimler fazla kas gücü kullanmadan kolaylıkla rendelenebilecektir.

Yapısı ve kolay kullanımı sayesinde Stanley ST521296 255mm Metal Gövdeli Düz Törpü Rende size hiçbir zorluk çıkarmadan yatay veya düşey olarak törpü veya rende yapacaktır.

Yapacağı işi daha özenle ve daha iyi bir şekilde yapmak isteyenler için, ürünü daha hassas işler için uygun kılan yivli bir kol bulunmaktadır. Bu kol sayesinde daha sakin ve dikkatli bir şekilde en hassas rendeleme veya törpüleme işlemleri yapılabilir hale gelmiştir.

Ürünün çok fonksiyonlu olması sadece törpü veya rende yapmasında değil aynı zamanda yapısı ve dayanıklılığı onu budama ve tesviye işlerini de yapabilir kılmaktadır.

Tutma kolu oldukça dayanıklı olup yüksek güç gerektiren işler esnasında yaşanabilecek düşme gibi durumlarda kırılmasını önlemektedir.

Fiyatı İçin

Stanley ST521296 255mm Metal Gövdeli Düz Törpü Rende