Stanley ST521393 255mm İnce Kesme Törpü Yedeği İnceleme

Stanley ST521393 255mm İnce Kesme Törpü Yedeği İnceleme

Mobilya, pencere ve inşaat gibi sanayi işlerinin teknolojiyle paralel ilerlediği bilinmektedir. Bu ilerleyişle beraber gerek sıvaya ve oduna gerek ise PVC ye daha iyi şekil vermek ihtiyacı doğmuştur. bu şekilde bir çok yeni aletl çıkarılmış ve en çok rağbet göreni temelinde insanın öz bakımının yattığı törpüler oluşturmuştur. Bu araçlar sayesinde sanayi işlerinden elde edilen ürünlere daha iyi bir biçim verilerek satışa hazır hale getirilmektedir. Dosta güven düşmana korku veren Stanley firması bu sefer karşımıza Stanley ST521393 255mm İnce Kesme Törpü Yedeği ile çıkıyor.

Bu ürün ST521122, ST521296 ve ST521103 ürünlerinin yedeği olarak marketlere dağıtılmaktadır. Gerek yapıldığı malzemeden dolayı gerek ise firmasının imza attığı inovatif işler gereğince alınmaması için hiçbir sebebi olmayan bir ürün durumunda.

Bu ürün, sanayi törpülerinin geliştiriliş sebeplerinden ötürü, sert ahşaplarda, damarlı ince yüzeylerde ve bazı yumuşak metallerde ince finisaj yapma amaçlı üretilmiştir. Üründe bulunan delikli yapı basıncın maksimum miktarda iletilmesinde etkili olup kullanıcısının fazla kuvvet uygulamadan işini halletmesine olanak sağlamaktadır.

Stanley ST521393 255mm İnce Kesme Törpü Yedeği Özellikleri

Alüminyum, ahşap, mukavva, PVC, sıva, kurşun, seramik ve benzeri ürünlerde maksimum verimliliği gösteren Stanley ST521393 255mm İnce Kesme Törpü Yedeği piyasada bulunabilecek en iyi ve en güvenilir olduğunu gereke törpüleyebildiği madde cinsi çeşitliliğine gerek de paslanmaz çelik yapısıyla göstermektedir. Büyük bir markadan beklendiği üzere tabii ki paslanmaz çelik yapısı özellikte inşaat sanayisinde sıva törpülenme işlerinde kullanılırken su sıçraması gibi durumlarda ürünün paslanarak verimliliğini kaybetmesinin önüne geçmektedir.

Ayrıca ürün uzun süre kullanımlarda kolay kolay aşınma yapmayarak alıcısını kısa süre içerisinde tekrar alım yapmaya zorlamadan kullanmasını sağlamaktadır. Üstelik bunu piyasadaki diğer rekabetçilerine göre çok daha uygun bir fiyata kullanıcılarına sunmaktadır.

Fiyatı İçin :

Stanley ST521393 255mm İnce Kesme Törpü Yedeği