Stanley ST70963E 8 Parça Kombine Anahtar Takımı İncelemesi

Stanley ST70963E 8 Parça Kombine Anahtar Takımı İncelemesi

Hiç şüphesiz alet çantalarının vazgeçilmezlerinden birisi de anahtarlardır. Anahtarlar gerek iş yerinde kullanabileceğiniz gerek ise evlerinizde kullanabileceğiniz,  ahşap hobilerinizi sabitlemek için vidalarınızı sıkabilmeniz için gereklidirler. Stanley ST70963E 8 Parça Kombine Anahtar Takımı nerede kullanırsanız kullanın bu ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek bir anahtar takımıdır.  Bu anahtar takımı ile en zorlu somunları dahi açabileceksiniz.

Elbette ki standart anahtarlardan bir takım farkları bulunan bu ürünümüz ekonomik açıdan sizlere ulaşma imkanı sağlıyor.  Özellikle erkeklerin ilgi alanı olan otomobil tamirleri, musluk tamirleri gibi işlerde en çok ihtiyaç duyacağınız bu takımda tam 8 parça anahtar bulunmaktadır.

Stanley ST70963E 8 Parça Kombine Anahtar Takımı Özellikleri Nelerdir?

Ürünümüz 8 parça anahtardan oluşmaktadır. Takımda 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19 anahtarları bulunmaktadır.  Her anahtar hem yıldız hem halka yani  açık ağızlı anahtar özelliğine sahiptir. Kullanacağınız bölgeye göre  her somuna uyum sağlayacak ve somunlarınızın yalama yapmasını engelleyerek  kolay bir şekilde açmanızı sağlayacaktır.  Ayrıca deforme olmuş somunlarda da  kavrayıcı ağzı sayesinde zorlanmanızı engelleyecektir.  Tabii ki bir anahtar setinden bahsediyorsak sağlamlığı ön plana çıkmalıdır.  Bu ürünümüz  Dövülmüş Krom Vanadyum çeliğinden yapılmıştır.  En sıkı somunlarda bile yüksek mukavemeti ile zarar görmeyecek ve somununuzu açmanızı sağlayacaktır. Özellikle dayanıklı bir gövde yapısına sahiptir. Ayrıca gövde yapısı elinizden kaymayı önleyecek bir şekilde tasarlanmıştır.  Ürünümüz DIN3113A ISO 7738 kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Geniş ölçüleri ile tam 8 parça olan bu anahtar takımı piyasa standartlarından çok daha uygun bir fiyata siz değerli müşterilerine sunulmuştur. Dayanıklılığı ve farklı ağız yapısına sahip bu anahtar takımı alet çantanızın vazgeçilmezi haline gelecektir.

Fiyatı İçin Tıklayınız:

Stanley ST70963E 8 Parça Kombine Anahtar Takımı