Stanley STA7122 31 Parça Vidalama Uç Seti İncelemesi

Stanley STA7122 31 Parça Vidalama Uç Seti İncelemesi

Gelişen elektronik cihazlardan tutun, marangozluk ürünlerine kadar hayatımızın her alanında yer edinmiş vidalar birbirinden farklı boyutlarda, farklı şekillerde ve farklı yapılarda bulunmaktadır. Dolayısıyla bu vidaları açacak özellikte tornavidalarda mevcuttur.

Stanley firması tornavida, pense gibi el aletlerini çok uzun yıllardan beri üreten bir firma olup belirtilen vidaları açmak için, STA7122 ürün koduna sahip  Stanley 31 parça vidalama uç setini üretmiştir. Bu set içerisinde hemen hemen üretilen bütün vida türlerine uyum sağlayan uçları bulabileceksiniz.  Bu sette tam 31 parça vida ucu bulunduğundan bu parçaların kaybolma olasılığı yüksektir. Stanley firması alet çantanızın yanında ekstra olarak bu vidalar için kullanabileceğiniz özel bir plastik çanta hediyesiyle bu ürünü müşterilerine uygun fiyatlarda sunuyor.

Stanley STA7122 31 Parça Vidalama Uç Seti Özellikleri Nelerdir?

Set içerisinde 30 adet en yaygın olarak kullanılan 25 mm vida uçları mevcuttur.  Basit uygulamalar için ideal bir set olan,  Stanley STA7122 31 Parça Vidalama Uç Seti içinde  1 adet 1 adet manyetik vidalama kılavuzu bulunur. 2xPh1, 2xPh2, 2xPh3 7 adet vidalama bits ucu bulunur. T6,T8,T10,T12, T15, T20, T25 olmak üzere 7 adet vidalama bits ucu bulunur. 2xSL7.2mm 5 adet vidalama bits ucu olmak üzere toplamda 31 parçadan oluşur. Set içerisindeki her parça deforme olmaya karşı dirençli olan ısıl işlem görmüş Karbon çelikten malzemesi ile  üretilmiştir.

Bu malzememin en önemli özelliklerinden biriside zaman içerisinde suyla temas etse dahi paslanmamasıdır. Bu şekilde paslanmayan ürün uzun kullanım ömrü sunmaktadır. Set içerisinde yıldız tornavida, düz ve kalın, düz ve ince tornavidalar bulunmakla bulunmaktadır. Ayrıca bu sette bulunan bütün uçlar Stanley marka birçok tornavida giriş cihazıyla uyum sağlayan uçlardır.

Fiyatı İçin

Stanley STA7122 31 Parça Vidalama Uç Seti