Stanley STA7223 53 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti İncelemesi

Stanley STA7223 53 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti İncelemesi

   Vidalama ve delmede kullanmak üzere her türlü vida bulunan bu set sizin için büyük kolaylık. Artık her türlü zemine her boyutta vida yeri açabileceksiniz. Eşyaların boyutu ne olursa olsun size uygun boyutta vida bu setimizde mevcut. Üstelik saklama çantası bölmeli ve saklamak için çok uygun kullanışlıdır. Bu sette bulunan vidalar en yaygın kullanılan vidalardan oluşur.

Yani en sık tercih edilen boyuttaki vidalar setin içinde yer alır ve elinizin altında dilediğiniz her an bulunan bir hazine gibidir. Kornişler ya da dolaplarınız veya monte edilmesi gereken eşyalarınız için her türden her boyutta alternatifiniz ile bu set tam size göre. Artık sırf ufak bir monte için kapı kapı dolaşıp daha küçük uçlu bir monte aleti aramayacaksınız ya da onlarca para verip ufak bir monte için usta çağırmanıza gerek kalmayacak. Stanley STA7223 53 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti içinde barındırdığı onlarca uç alternatifi ile sizi de bir usta gibi çalışmanızı sağlayacak.

Stanley STA7223 53 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti Özellikleri Nelerdir?

Stanley STA7223 53 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti bir çok vidalama ve delme tekniğine uygundur. Üsteli ağır metallerde bile rahat çalışabilmeniz için ve hızlı delik açabilme özelliğine sahip olması için titanyum kaplama uca sahiptir.

Bölmelerden oluşan plastik çantasıyla bütün uçları kullandıktan sonra tekrar yerine koyabilir ve muhafaza edebilirsiniz. Böylece kaybolmaz ve uzun yıllar her vidanızı ayrı ayrı saklayabilirsiniz. Ayrıca güveli çantası ile de çocuklardan da uzak tutabilir ve evinizin ya da iş yerinizin güvenliğini korumuş olursunuz.

Fiyatı İçin

Stanley STA7223 53 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti