Stanley STDR5510C 550Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Matkap İncelemesi

Stanley STDR5510C 550Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Matkap, yerel veya ticari amaçlarınız için ağır hizmet tipi bir döner matkap makinesi arıyorsanız, Bu devrim niteliğindeki ürünün adı Stanley STDR5510C 550W 10mm Döner Matkap Makinesi olarak adlandırılıyor.

Adından da anlaşılacağı gibi, Stanley STDR5510C 550Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Matkap, karmaşık ticari veya ev sondaj işlerini çok daha az zaman harcayacak şekilde tasarlanmış ağır hizmet tipi bir döner matkap makinesidir. 25 mm’ye kadar olan ahşap malzemeyi ve 10 mm’ye kadar olan çelikleri kolayca delmek için uygundur. Artık, aynı amaç için kendiniz de yerine getirdiğiniz için, sondaj için işçilik masraflarını karşılamanız gerekmez.

Stanley STDR5510C 550Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Matkap Özellikleri

Stanley STDR5510C 550Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Matkap, çekiçleme işlemine sahip döner bir matkaptır. Çekiçleme hareketi, nispeten kırılgan malzemeyi ufalamak ve daha az çaba ile daha hızlı delme sağlamak için kısa, hızlı bir çekiç itme gücü sağlar. Darbeli matkap, sadece matkap ucunu döndürmekle kalmayıp, aynı zamanda duvarlara delik açmak için uygun olan ve dışarıya delmek için özel olarak tasarlanmış bir debriyaj içerir.

Ayarlanabilir debriyajlı değişken hızlı matkap, farklı materyalleri delmek ve çeşitli bitler kullanmak için çok yönlülük sağlar. Sondaj yumuşak ahşap, parke, metal ve duvar tüm farklı hız ve tork veya dönme gücü gerektirir. Daha sert malzemeler ve daha büyük bitler daha düşük hızlar ve daha fazla tork gerektirir. Daha yüksek hızlar ve daha düşük tork daha yumuşak malzemeler ve daha küçük bitlerle çalışır. Matkap tetiği hızı kontrol eder. Debriyajı istenen tork seviyesine ayarladınız. Düzgün bir şekilde ayarlanmış bir kavramaya sahiptir. Bir vidayı çok derine sürmenize engel olur ve bir vida kafasını sıyırma veya bir vidayı kapama olasılığını azaltır.

Stanley STDR5510C 550Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Matkap Fiyatı