Stanley STHR272KS 850Watt 4.1J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici Matkap İncelemesi

Stanley STHR272KS 850Watt 4.1J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici Matkap, 1843’ten beri, Stanley el aletleri ve elektrikli aletler sektöründe lider bir isim olmuştur; Yaptığı her şeyde mükemmeliyet standardını belirlemiştir. Dünya çapında profesyonellere, esnaflara ve tüketicilere yardımcı olan çalışkan, güçlü ve yenilikçi araçları sunma konusunda daha güçlü veya daha zorlayıcı bir geçmişe sahiptir.

İyi bilinen bazı araçları üreterek bir miras oluşturmuştur. Stanley, güvenilir bir isim ve endüstri öncüsü yapan bu zengin yenilik tarihidir. Müşterilerinize veya kaliteli araçlara sahip iyi bir ürün arayan kaliteli ürünleri arayan bir perakendeci olun, Stanley size hizmet etmek için burada.

Stanley STHR272KS 850Watt 4.1J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici Matkap Özellikleri

Stanley 2 Mod Çekiç

Mükemmel bir Hammer mi arıyorsunuz? Ardından daha fazla durmayın, Stanley STHR272KS tüm inşaat ihtiyaçlarınız için mükemmel bir çözümdür. Delme ve kesme uygulamaları için bu aracı kullanabilirsiniz. İş alanında işinizi kolaylaştıracak 2 mod işlevi, güçlü 850 watt motor ve ergonomik tasarıma sahiptir.

Güçlü çekiç

Stanley STHR272KS, 2 mod işlevli güçlü bir 850watt motora sahiptir. Çapı delmek ve deliklerin 4 ila 26 mm çapında betona sabitlenmesi için idealdir.

2 Mod Fonksiyonu

Stanley STHR272Ks, üç mod işlevine sahiptir – sondaj ve yontma. Bu özellik, çeşitli iş sahası gereksinimleri için bu aracı kullanmanıza yardımcı olur.

Gres Kapağı ve Kolay Karbon Fırça Erişimi

Stanley STHR272Ks, kolay yağ doldurma için gres kapağına sahiptir. Kolay erişim ve hızlı değişim için karbon fırça erişim kapakları.

Yan Saplı Ergonomik Tasarım

L şekilli ergonomik tasarım, kontrolü en üst düzeye çıkarmak için kompakt ve ince çizgi aracı sağlar. Yan tutamaç iki elle kolay kullanımda yardımcı olur. Yan tutamak, kullanıcının ihtiyacına göre üç farklı konuma, sola, sağa veya ortama hareket ettirilebilir.

Güçlü Sondaj ve Keski

Büyük çekiç mekanizması, daha az dayanıklılık ile sonuçlanan kritik bileşenlere düşük stresle yüksek performans sağlar. Mekanik kavrama, bit sıkışması durumunda ani yüksek tork reaksiyonunu ortadan kaldırır.

Kullanıcı Dostu 

Stanley STHR272KS kullanıcı dostu bir özelliğe sahiptir ve şantiyede farklı uygulamalar için kullanılabilir. Bu çok pozisyonlu bir yan kolu, derinlik stopu ve ağır hizmet taşıma çantası ile birlikte gelir.

Stanley STHR272KS 850Watt 4.1J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici Matkap Fiyat