Stanley STHR323K 1250Watt 3.5J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici Matkap İncelemesi

Stanley STHR323K 1250Watt 3.5J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici Matkap, adından da tahmin edebileceğiniz gibi, beton, metal ve ahşap ile ilgili karmaşık sondaj işlerini yapmak için tasarlanmış bir SDS-plus çekiç. Bu Stanley SDS-plus kırıcı, sondaj işlerini kolaylıkla alabilen 1250 watt deliğe sahip beygir gücü ile donatılmıştır. SDS-Plus çekici, 3.5 Joule’luk bir darbe enerjisine sahiptir ve maksimum 0-850 RPM’lik bir yük hızına sahiptir. SDS-Plus çekiç toplamda 6 Kilogramdan daha az ağırlığa sahiptir, bu sayede bir kaç saat sorunsuz bir şekilde sorunsuzca saklayabilirsiniz.

Stanley STHR323K 1250Watt 3.5J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici Matkap Özellikleri

Mükemmel bir Hammer arıyorsanız, O zaman daha fazla durmayın, Stanley STHR272KS tüm inşaat ihtiyaçlarınız için mükemmel bir çözümdür. Delme ve kesme uygulamaları için bu aracı kullanabilirsiniz. İş alanında işinizi kolaylaştıracak 2 mod işlevi, güçlü 850 watt motor ve ergonomik tasarıma sahiptir. Stanley STHR272KS, 2 mod işlevli güçlü bir 850watt motora sahiptir. Çapı delmek ve deliklerin 4 ila 26 mm çapında betona sabitlenmesi için idealdir. Büyük çekiç mekanizması, daha az dayanıklılık ile sonuçlanan kritik bileşenlere düşük stresle yüksek performans sağlar. Mekanik kavrama, bit sıkışması durumunda ani yüksek tork reaksiyonunu ortadan kaldırır.

Güçlü çekiç
Stanley STHR323K, 3 mod işlevli güçlü 1250 watt motora sahiptir. Çapı delmek ve deliklerin 4 ila 32 mm çapında beton ve duvarlara sabitlenmesi için idealdir.

3 Mod Fonksiyonu
Stanley STHR323K üç mod işlevine sahiptir – rotatif, darbeli delme ve yontma. Bu özellik, çeşitli iş sahası gereksinimleri için bu aracı kullanmanıza yardımcı olur. Görüntüdeki düğme ayrıca çalışma modu seçicisi olarak adlandırılır.

İkili Seçim Modu
Stanley STHR323K ikili Seçim modu. Delme modu seçici (tetiğin karşısına yerleştirilmiş) ve çalışma modu seçicisi (aynanın arkasında bulunur). Kullanıcı, etkili çekiçleme, delme veya yontma faaliyeti için bu modun kombinasyonlarını kullanmalıdır.

Stanley STHR323K 1250Watt 3.5J Profesyonel SDS-Plus Kırıcı/Delici Matkap Fiyatı