Stanley STHT060208 6 Parça Tornavida Seti Küçük İncelemesi

Stanley STHT060208 6 Parça Tornavida Seti Küçük İncelemesi

 

Stanley STHT060208 6 Parça Tornavida Seti Küçük: yüksek tork yaratmanızı sağlayan krom vanadyum çelikten yapılmıştır.. Son derece hızlı çalışabileceğiniz bu ürün eşsiz kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yanı sıra çelik yapısı sayesinde herhangi bir şekilde uç kırılması görülmemektedir. Geniş sapı ile ahşap vida takma çıkarma işlemleri için kuvvetin döndürme etkisi arttırılmaktadır. Yanı sıra yumşak olmasıyla hem kavrama kolaylığı sağlamakta hem de iş yaparken yorulmanızı engellemektedir. Yüzeyi kesinlikle kirletmeden kaliteli bir işçilik sunar. Bununla birlikte sağlıklı bir ortamda iş yapabilme olanağına sahip olursunuz.

Stanley STHT060208 6 Parça Tornavida Seti Küçük Özellikleri Nelerdir?

Çalışma yüzeyi bağlamında geniş bir yelpazeye sahiptir. Stanley STHT060208 6 Parça Tornavida Seti Küçük: kırılmaz bir bağıntı yaratmak adına doğrudan doğruya sapı çubuğa bağlamaktadır. Bu özelliği ile uzun süreçte zorlu işlerde kullansanız dahi aşınma zarar görme vb olumsuz etkiler oluşmamaktadır. Birinci sınıf kalite malzeme kaplaması güçlü ve kullanımın kolaylaşmasını sağlayıcı bir ilavedir. Yanı sıra sahip olduğu oval kafa pürüzsüz olduğundan çalışma olanağının hızlı ve kolay olmasını sağlamaktadır. Düz ve sert zeminlerde son derece zorlu görülen işleri profesyonellikle hizmetinize sunmaktadır. Yapı malzemesi dolayısıyla son kalitede ürünler tercih edilmiştir. Bu sayede uzun süreçte yanınızda bulunduracağınız ve işlerinizi kısa sürede kökünden halledeceğiniz bir hizmeti sizlere sunmaktadır.

1 kg ağırlığındaki Stanley STHT060208 6 Parça Tornavida Seti Küçük dar alanlarda dahi kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hafif olmasıyla da portatif özelliğinin yanında yer işgal etme gibi bir durum söz konusu değildir. Boyutları gereği iş bitiminde muhafaza etmesi gayet kolaydır. Donanımsal avantajları sayesinde uzun süreli profesyonelliği uygun fiyatlara hizmetinize sunmaktadır.

Fiyatı için tıklayınız:

Stanley STHT060208 6 Parça Tornavida Seti Küçük