Stanley STHT073872 Hobi Bıçak Seti İncelemesi

Stanley STHT073872 Hobi Bıçak Seti İncelemesi

Stanley firması, usta marangozlarında, sadece hobi için ahşap işleriyle uğraşanlarında kullanabileceği bir bıçak seti ile yine karşımızda.  Bir maket bıçağı keskinliğinde olan bu setteki her parça hem dayanıklı, hem de tasarımı itibariyle oldukça kullanışlı parçalardır. Bu set içerisinde yer alan  her abatta bıçak bulunmaktadır.

Bu bıçaklar ile ince işçilikte kaba işçiliğe kadar her türlü işi profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bıçaklar saplarına göre tak çıkar özelliğe sahiptir.  Dayanıklı bir kilit sistemi ile bıçağı kabzaya kilitleyen tutma sapları elinizin daha iyi kavrayabilmesi için kauçuk malzeme ile tasarlanmıştır.

Ayrıca tak çıkar özelliği sayesinde yine Stanley firmasının üretmiş olduğu Stanley STHT073872 Hobi Bıçak Seti yedek bıçaklarını körelen bıçakların yerine koyabilirsiniz. Bu şekilde körelen bıçakları atarak, yeni bir sap almak yerine yedek parçalarla yer değiştirebilirsiniz.

Stanley STHT073872 Hobi Bıçak Seti Özellikleri Nelerdir?

Stanley STHT073872 Hobi Bıçak Seti parçaları sürekli ahşap gibi sert malzemeler ile temas edeceği düşünülerek üretilmiştir.  Bu durumda kullanıcısını mağdur etmemek için sette yer alan her parça ısıl işlem görmüş Karbon çelikten üretilmiştir.

Tutuş kabzasının üzerinde yer alan tırtıklar büyük bıçaklarda etkisini pek göstermese de küçük bıçakların yaptığı hassas işlerde, bıçağın elinizden kaymasını önleyecektir. Bu şekilde hassas ve ince işlerinizde profesyonel bir işçilik çıkartacaksınız.

Stanley STHT073872 Hobi Bıçak Seti sipariş verildiğinde bir muhafaza çantası ile birlikte gelmektedir. Çok parçadan oluşan bu setteki her bıçak ayrı ayrı işe yaradıklarından kaybolmasını önlemek önemlidir. Bu amaçla taşıma çantasında her bıçağın özeli bir yeri bulunmaktadır. Bu set için uyumlu maket bıçağı yedekleri ise ST111221 ve ST011411 şeklinde sıralanabilir.  Tek kutuda ihtiyaç duyabileceğiniz bütün bıçak ebatları bulunmaktadır.

Fiyatı İçin

Stanley STHT073872 Hobi Bıçak Seti