Stanley STHT074364 Kargaburun 200mm İncelemesi

Stanley STHT074364 Kargaburun 200mm İncelemesi

Stanley markasının el aletleri konusundaki hassasiyeti birçok  ürününde ortaya çıkmaktadır. 170 yıl boyunca bu sektörde hizmet veren firma gerek ekonomik fiyatları ile gerek ürün dayanıklılığı ile adından söz ettiren bir firma olmuştur. Bütün bu hizmet esaslarını Stanley STHT074364 Kargaburun 200mm ürününde de gösteren firma, ürünün uzun yıllar alet çantalarınızın gözdesi olması garantisini veriyor.

Bilindiği üzere Pense ve türevleri alet çantalarının vazgeçilmezleridir. Bu ürünlerin dayanıklı, deforme olmaya dirençli ve kullanışlı olması oldukça önemlidir. Elektronikten tutun, İnşaat sektörüne kadar sürekli iş gören bu aletler Stanley firması ile yeni bir forma dönüşmüş durumda.

Stanley STHT074364 Kargaburun 200mm Özellikleri Nelerdir?

200 mm ebatındaki bu ürün yüksek dayanıklılık gücüyle ve estetik duruşuyla ön plana çıkıyor. İlk olarak el aletlerinde estetiğin gereksiz olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak  tutuş kolaylığı sağlayan, iş yapma potansiyelini arttıran, iş süreci içerisinde olası kazaların önüne geçmeyi engelleyen estetik tasarımlar muhakkak ilginizi çekecektir.

Stanley STHT074364 Kargaburun 200mm tutuş sapı eğimleri ile avuç içinize göre şekillenecektir. Bu şekillenmeden sonra ufak bir basınca karşı elinizde az miktar esneyecek olan kauçuk kaplama kolları iş potansiyelinizi arttıracak ve kargaburunu ilk defa kullanacak birisi için bile profesyonel bir iş imkanı sunacaktır.

Bunun yanı sıra kargaburunda dayanıklılıkta önemlidir. Penseye nazaran daha ince olan bu ürün dayanıklı olmadığı takdirde çok fazla zorlama olmadan dahi kırılacaktır. Stanley firması bu ürün dahil olmak üzere bütün el aletlerinde kullanılan metallerini ısıl işlem ile sertleştirip, ürünün çalışma alanına göre metal türünü seçmektedir.

Bu ürünün çenesi Isıl işlem görmüş Karbon çelikten oluşmaktadır. Bu nedenle hem deforme olmaya dirençlidir hem de yüksek basınca karşı dirençlidir.

Fiyatı İçin:

Stanley STHT074364 Kargaburun 200mm