Stanley STHT074367 Kombine Pense 200mm İncelemesi

Stanley STHT074367 Kombine Pense 200mm İncelemesi

Toplumumuz ehli olmasak da ev ve iş yerlerindeki ufak çaplı tamiratları kendi başına halletmek konusunda iddialı bir toplumdur. Bu nedenle hemen hemen her evde bir alet çantası bulunmaktadır. Stanley firması bu alet çantalarının en zengin el aletlerini çok uzun yıllardır dayanıklı ve kullanışlı bir üretim ile bizlere sunmaktadır. Alet çantalarının vazgeçilmez ürünü hiç şüphesiz penselerdir. Bu yazımızda yine Stanley firmasının bizlere sunduğu Stanley STHT074367 Kombine Pense 200mm ürünün özelliklerini bulabileceksiniz.

Öncelikle belirtmek gerekir ki Stanley kombine pensede standart bir pensede bulamayacağınız bir çok özellik bulunmaktadır. Ürünlerini sadece üretmek için piyasaya sürmeyen bu firma müşteri memnuniyetini hizmet politikasının merkez noktası haline getirmiştir.

Müşteri memnuniyetinin de ekonomik fiyatlar, dayanıklılık ve kullanışlılık ekseninde geliştiğini özümseyen firma bu durumu Kombine pensesine de yansıtmıştır.

Stanley STHT074367 Kombine Pense 200mm Özellikleri Nelerdir?

Yazımızda belirtildiği üzere bir pensede muhakkak olması gereken en önemli özellik hiç şüphesiz sağlamlıktır. Stanley STHT074367 Kombine Pense 200mm dayanıklılığı çeşitli testlerle kanıtlanmış bir üründür. Bunun temelinde üretim aşamasında gördüğü ısıl işlem ve üretim malzemesidir. Karbon çelik malzeme ile üretilmiş olan bu ürün aynı zamanda kompakt ve ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Kullanıcısının iş sürecinde rahat bir şekilde çalışabilmesini sağlamak amacıyla biçimsel özelliği, eğimleri dikkat edilerek tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra tutuş sapı da kauçuk malzemeden yapılmıştır.

Bu malzeme esneme ve sağlamlığıyla bilinen bir malzeme olup Stanley kombine pensede tırtıklı bir şekilde biçimlendirilmiştir. Bu tırtıklı biçimleme pensenin tutuş kolaylığını arttırıp iş sırasında elinizden kaymasını ya da dönmesini engelleyecektir. Ayrıca uyguladığınız basınca göre avuç içinizin şeklini alarak kullanım kolaylığı sağlayacak olan bir malzemedir.

Fiyatı İçin

Stanley STHT074367 Kombine Pense 200mm