Stanley STHT074454 Kombine Pense 180mm İncelemesi

Stanley STHT074454 Kombine Pense 180mm İncelemesi

    Stanley STHT074454 Kombine Pense 180mm Stanleyin 200 yıla yaklaşan tecrübesiyle üretilmiş piyasadaki ürünlere göre ekstra dayanıklı yapıda kaliteli bir el aletidir.  Kullanım kolaylığı bakımından sap kısmı çift yapılıdır. Yanı sıra yumuşak yapılı materyalden üretilmesiyle de konforlu kullanım sağlamaktadır.

Ele oturan, kesinlikle kaymayan ve ekstra rahatlık sağlayan yapısı zaman içerisinde deforme olmamaktadır. Yüksek performansı dolayısıyla alanında en çok tercih edilen üründür. Yanı sıra metal kısmı uzun süreçte paslanma gibi bir sorun yaratmamaktadır. Diğer ürünlerde görülen çenenin açılmasının zorlaşması vb. olumsuz sonuçlar doğmamaktadır. Bunun yerine kaliteli yapısı ile her daim kullanımını rahat tutmaktadır.

Karbon yapılı çelik çene yapısına sahiptir. Dayanıklılık sağlaması bakımından bu avantajı sayesinde her türlü zeminde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Güçlü olabilmesi adına pek çok ısıl işleme tabi tutulmuştur.

Stanley STHT074454 Kombine Pense 180mm Özellikleri Nelerdir?

Pense tutturmanın yanında kesme işleminde de keskin olmalıdır. Özellikle çabuk körelen penseler işlevselliğini kaybetmesi ile işlerinizin aksamasına neden olur. Stanley tarafından piyasaya sürülmüş bu ürünün kesici uçları indiksiyonla ekstra sertlendirilmiştir.

İşlem yaptığınız yüzey ne kadar sert olursa olsun tek seferde keskin sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Çene ve sap kısmı arasında boşluk bırakılmıştır. Bu avantajıyla estetik olmasının yanında güvenliğini de arttırmaktadır. Konforlu bir kullanımı olan bu ürün profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Stanley STHT074454 Kombine Pense 180mm sadece 0.2 kg ağırlığında olup bu yönüyle kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Tutma kısmının kavranabilir olması eli acıtmaması ve uzun süreli kullanımlarda aşınmaması açısından yumuşak yapıda üretilmiştir. Bunun yanında demir kısmı birinci sınıf kalitede ürünler kullanılarak çeşitli yüksek ısıda işlemler sonucunda hizmetinize sunulmaktadır. Boyutları uygun seviyeye getirilmiş olmasıyla muhafaza etmesi oldukça kolaydır.

Fiyatı için

Stanley STHT074454 Kombine Pense 180mm