Stanley STHT075065 Eğri Kargaburun 150mm İncelemesi

Stanley STHT075065 Eğri Kargaburun 150mm İncelemesi

Uzun ömür ve dayanıklılığı ile Stanley firması güvencesi altında olan bir ürün daha karşımızda. El aletlerinin vazgeçilmezi olan kargaburun penseye benzeyen bir alettir. Penseden daha ince bir ağız yapısına sahip olduğundan çene kısmının daha sert bir metalden yapılması gerekir.

Bu durumu göz önünde bulunduran firma oldukça sağlam bir metal kullanarak Stanley STHT075065 Eğri Kargaburun 150mm ürününü sizlere sunmuştur. Yılların verdiği birikim ile müşteri memnuniyetini esas alan firma bu ürününde de ekonomik fiyatları, kullanışlılığı ve dayanıklılığı ön plana çıkarmıştır.

Stanley STHT075065 Eğri Kargaburun 150mm Özellikleri Nelerdir?

150 mm ebatlarına sahip olan Stanley STHT075065 Eğri Kargaburun 150mm ürünü CONTROL GRİP sap malzemesi ile tasarlanmıştır. Sapında bulunan bu malzeme yumuşak bir malzeme olup avuç içinize göre şekillenip iş konforu sunmaktadır.

İş konforu, işin daha rahat bir şekilde yapılmasının yanı sıra işin daha kısa zamanda bitirilmesini sağlamaktadır.  Bu üründe ısıl işlem görmüş Karbon çelik çeneler mevcuttur. Yine belirtildiği üzere bu ürünün çene yapısı penseden daha ince olduğu için daha sert bir malzemeden yapılması gerekir.

Sıkma, kablo kesme, bazı somunları açma gibi işlerde ideal olarak kullanabileceğiniz bir üründür. Sap kısmında tırtık mekanizması yer almaktadır. Yumuşak bir malzeme olan kauçuğun şekillendirilmesi ile oluşturulan bu tırtıklar iş süreci içerisinde kargaburnun elinizden kaymasını engelleyecek ve olası iş kazalarının önüne geçip, iş performansınızı arttıracaktır.

Çene yapısındaki tırtıklar ise üzerinde çalıştığınız yüzeyi daha iyi kavramasını sağlayacaktır. Tabii ki bu kavrama olayında tırtıklarla beraber kargaburnun eğimi de ön plana çıkmaktadır.  İndüksiyon ile sertleştirilmiş kesici uçları uzun vadede deforme olmaya karşı direnç göstermektedir. Yine bu ürünün malzemesi uzun vadede paslanmaya karşı dirençli olduğundan gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir üründür.

Fiyatı İçin:

Stanley STHT075065 Eğri Kargaburun 150mm