Stanley STHT121648 Ahşap Saplı Rende 50x245mm İncelemesi

Stanley STHT121648 Ahşap Saplı Rende 50x245mm İncelemesi

         Stanley STHT121648 Ahşap Saplı Rende 50x245mm ahşaptan metale, bakırdan laminente pek çok yüzeyde törpüleme ve rendeleme amacıyla kullanılan profesyonel bir üründür. Ahşap gövdesi estetik bir görünüme sahiptir. Rendeleme işlemlerinde kullanıldığı kadar törpülemede de adından sıkça söz ettirmektedir. 1kg ağırlığındaki bu kullanışlı el aleti FRZ_ST521122 model numarasıyla ile uygun fiyatlara satılmaktadır. Ahşap yüzeyinin kuru kalmasıyla elinizden kayma vb. olmamaktadır.

Sağlıklı işçilik amacıyla Stanley STHT121648 Ahşap Saplı Rende 50x245mm en zor işlere dahi dayanıklı ahşap bir kavrama yüzeyine sahiptir. Ağaçların budanması gibi farklı alanlarda da faydalanılabilir. Ön kısmında duyarlılığını arttırmak adına yivli bir yapı kullanılmıştır. Bu sayede hem düşey hem de yatay olarak kullanılabilir. Bu ürün ekstra güçlü ve dayanıklı olarak üretilmiştir. Ahşap yapısı sayesinde sert yüzeylerde kullanılsa bile herhangi bir sorun çıkarmamaktadır. Yanı sıra tam randıman almanız ve uzun süreçte kullanabilmeniz adına birinci sınıf kalite materyallerden üretilmiştir. Gündelik işler için son derece ideal olup normalde uzun sürecek isleri bir çırpıda halletmenizi sağlayacaktır.

 STANLEY ST521122 255MM METAL GÖVDELİ TÖRPÜ RENDE ÖZELLİKLERİ:

        Pek pratik olsa da ustalık gerektiren pek çok iş Stanley STHT121648 Ahşap Saplı Rende 50x245mm ile kolaylıkla halledilebilir. Yivli ön kol sayesinde işin hassaslığına göre ince bir işçilik çıkartabilirsiniz. Dayanıklılık ve güvenlik esaslı üretilen bu ürün: tutma haznesinin sağlamlığı açısından herhangi bir iş kazasına da meydan vermemektedir. Kırılma eğilip bükülme benzeri olumsuz durumlara karşı gerekli donanıma sahiptir. Tesviye işleri için de kullanılabilmektedir. Düzeltmek istediğiniz herhangi bir yüzeyi bu ürün sayesinde kolaylıkla düz hale getirebilirsiniz. Boyalı yüzeyi sayesinde aynı zamanda estetik olmasıyla göze hoş gelmektedir.

Fiyatı için

Stanley STHT121648 Ahşap Saplı Rende 50x245mm