Stanley STPP7502 750Watt Planya Makinesi İncelemesi

Stanley STPP7502 750Watt Planya Makinesi İncelemesi

Planya özellikle marangozluk işçiliğinde kullanılan bunun yanında çeşitli alanlarda avantaj saplayan büyük bir ahşap rendesidir. Genelde elektrikle çalışan bir makinedir. Mekanizması sayesinde ahşapların yüzeyini rahat bir şekilde yontarak düzeltme şekil verme gibi işlerde kullanılmaktadır.

Stanley firması diğer ürünlerinde olduğu gibi Stanley STPP7502 750Watt Planya Makinesi ürününde de son teknolojiyi kullanmıştır.

Bu makinenin standart bir Planya makinesinden farkı enerji tasarrufu ve metal yüzeylerinin deformasyona karşı gösterdiği mukavemet gücüdür.  Döner bir silindir üzerine yerleştirilmiş kesici bıçakları kısa vadede körelmez. Uzun vadede körelen bıçakların değişimi de oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Stanley STPP7502 750Watt Planya Makinesi Özellikleri Nelerdir?

Yüksüz hızı 1 dakikada 16500 devir olan Stanley STPP7502 750Watt Planya Makinesi 82 mm planya genişliğine sahiptir.  Kesim derinliği 0,2 mm olup dalma derinliği ise 0 ve 12 mm arasındadır. Kauçuk kaplama sayesinde ister tek elle ister çift elle çalışın maksimum konforu hissedeceğiniz bir üründür.

Bir alüminyum tabanı bulunmaktadır. Bu taban ahşap yüzeylerde hassas çalışmalar için mükemmel bir zemin oluşturmaktadır.  Sadece 2,8 kg ağırlığında olan bu makinede sol ve sağ toz temizleme sistemi bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde hem sol hem sağ olarak 2 yönlü kullanılabilmektedir.  Hassas ölçülerde çalışabilmek için paralel korkuluk bulundurmaktadır.

Makinede planya işlemi sonrasında yüzeyleri korumak amacıyla park aparatı bulunmaktadır. Ürünü sipariş vermeniz durumunda gelecek olan standart ekipman ise; TCT Çift taraflı bıçaklar, toz torbası, toz emme aparatı, paralel kesme kılavuzu, anahtar ve toz torbası şeklindedir. Toz torbası çok rahat bir şekilde boşaltılabilmektedir. Oluşan toz ve ahşap parçacıklarının etrafta yayılması iş potansiyelini azaltmaktadır. Bu durumu önlemek amacıyla toz torbası  büyük olup kolay boşaltılmaktadır.

Fiyatı İçin :

Stanley STPP7502 750Watt Planya Makinesi