Stilson 160mm Kargaburun İncelemesi

Stilson 160mm Kargaburun İncelemesi

 

Alet çantalarının olmazsa olmazı kargaburun elektrikçilerin yanı sıra takı vb. imalatçılarında sık kullanılan bir el aletidir. Stilson 160mm Kargaburun genellikle pense ve türevlerinin erişemediği dar alanlarda tercih edilmektedir. Isıtılması sonucu biçim verilen ürünlerden yay ya da ufak somunlara sökülüp takılma imkanı vardır.

Yanı sıra hassas işlem gerektiren elektronik devrelerde de biçimi sayesinde kullanışlılık sağlamaktadır. Penseyle kıyas edildiğinde kavrama kabiliyeti çok daha kolay olmaktadır. Kılıf koruması yalıtımı tam yapmaktadır. Elektriğin yoğun olduğu çalışma alanlarında yüksek potansiyel farklara karşı güçlü bir izolasyon sağlar. Bu üründe aşınma ve kırılmaya karşı mukavemetli alaşımlar kullanılmıştır.

Bu ürün standart kargaburun ve penseye nazaran çok daha hassas çalışma olanağı sağlamaktadır. Özellikle yalıtımın kusursuz olması ve uzun süreçte veriminden ödün vermemesi tercih edilme sıklığını arttırmaktadır. Ağız kısmı indiksiyon metodu ile sertleştirilmiştir. Her türlü kullanıma uygundur.

Kavrama kolaylığı sağlaması ile fiziksel olarak zorlanmadan çalışma fırsatı sunmaktadır. Son derece kaliteli hizmet sunan bu ürün koşullara bağlı olarak deformeyi minimuma indirmektedir. Buna ek olarak güvenli çalışma imkanı vardır. Olası iş kazalarını önlemek adına tasarımcılar kusursuz bir yapı ile kargaburnunu hizmetinize sunmaktadır.

Stilson 160mm Kargaburun Özellikleri Nelerdir?

Stilson 160mm Kargaburun yüksek performans hizmeti sunan son derece kaliteli bir el aletidir. Kesme kabiliyetini arttırmak adına en kuvvetli etkenler kullanılmıştır. Çeşitli ısı işlemlerine tabii tutularak son derece dayanıklı olması sağlanmıştır. Buna ek olarak en kuvvetli yapılardan biri olan ekstra keskin çelik kullanılmıştır.

Çelik yapısı uzun yıllar parlaklığını korumasını ve ağız kısmının keskinlik işlevini en yüksek performansta korumasını sağlar. Sap tasarımı ergonomiktir. Tutması kolay ve pratiktir. Yüzey kaplaması ele ağrı vermeyen yumuşaklıktadır. Çalışma kolaylığı sağlayarak iş verimini arttırmaktadır.

Fiyatı için

Stilson 160mm Kargaburun