Sumak SMH120 Havuz Pompa 1.2Hp 2” İncelemesi

Sumak SMH120 Havuz Pompa

Sumak SMH120 Havuz Pompa, kolay temizlenebilen filtreye sahip kullanışlı bir pompadır. Kendinden emiş gücü vardır. Geniş bir ön filtreye sahiptir böylece kirlerden arındırılması kolayca gerçekleşir. Sumak SMH120 Havuz Pompa birçok kullanım alanına sahiptir, yüzme havuzlarında, spalarda, gömme tipi havuzlarda rahatlıkla kullanılabilen havuz sirkülasyonu pompasıdır.

Sumak SMH120 Havuz Pompa birçok yönden avantajlı özelliklere sahiptir Bu teknik özellikleri ise aşağıdaki gibi sıralanmıştır:

Motor gücü1.2 Hp
kW
0.9 kW
Voltaj
220 Volt Monofaze
Maksimum Debi m³/h
16-25 m³/h
Maksimum Yükseklik Mesafesi
11-20 Metre
Giriş – Çıkış Ölçüsü
2″ / 2″ – 32mm
DevirEmiş Derinliği
2900 devir/dakika6 Metre

Sumak SMH120 Havuz Pompa ürününün malzeme özellikleri ise aşağıdaki gibi sıralanmıştır:

Pompa Gövdesi
PPH
ÇarkNoryl
MilAısı 304 İnox
Sıvı Basma Sıcaklığı
0-45ºC
Koruma Sınıfı
IP 54
İzalasyonCI.F
Kablo Uzunluğu
Yok
Mekanik Salmastra
Seramik / Karbon

Sumak Havuz Pompa ürünü basınca dayanıklı termoplastik gövde malzemesiyle kaplanmıştır böylece dayanıklı sağlam bir yapıya kavuşmuştur. Uzun ömürlü ve ekonomik bir kullanım sağlar. Kolay temizlenebilen bir filtreye sahip olması da ürünün diğer avantajlı özelliklerinden sadece biridir. Sumak aynı zamanda yerli bir üretimdir, havuz sirkülasyonu alanında alanında öncü bir marka haline gelmiştir.

Havuz pompalarının kullanımı konusunda dikkat gerektiren bazı durumlar söz konusudur. Pompalar kesinlikle susuz çalıştırılmamalıdır, Pompa, çok yollu vana konumları değiştirilirken mutlaka kapalı olmalıdır. Pompa çalıştırılırken basma vanası kapatılmamalıdır, pompa kuru ve hava sirkülasyonunun gerçekleştiği bir yere yerleştirilmelidir aksi halde pompanız hasar görebilir. Çalışmakta olan bir pompanın ön filtresinde şeffaf bir kapak bulunmalı ve buradan hava kbarcıklar görülmemelidir.

Bu ürünün fiyat avantajını öğrenmek için ve ürünü satın almak için

Sumak SMH120 Havuz Pompa 1.2Hp 2”