Tecomec BestSpark 501157 Buji 2 Zamanlı İncelemesi

Tecomec BestSpark 501157 Buji 2 Zamanlı İncelemesi

 

Buji Nedir?

Aküden gelen gerilim ile kıvılcım oluşturarak motorlu cihazlardaki yakıtın yanmasını sağlayan temel parçadır. Bu parça yakıtın yanması ile birlikte araçta hayati öneme sahiptir. Genelde otomobil sektöründe adı ön plana çıkan bujiler motorla çalışan birçok cihazda kullanılmaktadır.

Kullanılmasının temel mantığı yakıtın yanmasını sağlamaktadır. Ancak bujiler otomobillerde bu görevin yanı sıra yağ ve yakıt tüketimi dolayısıyla arabanın çekiş hızı ve performansını da ayarlayan motor elemanlarıdır.  Bujiler 2 zamanlı ve 4 zamanlı olmak üzere 2’ye ayrılmaktadır.

Bu ürünlerde meydana gelen problemlerden en öncelikli olanı soğuk bölgelerde aracın çalıştırılması için gerekli olan ateşlemeyi yapamamasıdır. Bu problem buji kalitesine bağlı olan bir değişkendir. Üretim malzemesi iridyum ve buna yakın maddeler olduğu takdirde en soğuk bölgelerde dahi kusursuz bir ateşleme sistemi oluşacaktır.

Tecomec BestSpark 501157 Buji 2 Zamanlı Özellikleri Nelerdir?

Üretim malzemesi açısından uzun ömür vadeden bir ömürdür. Standart bujiler kontrol / değişim zamanı 600 km de bir iken Tecomec firması öncülüğünde üretilen bu ürün 900 km’de bir  değişimi yeterli kılmaktadır. 2 zamanlı bir buji olup iridyumdan üretilmiştir. Bu sayede belirtildiği gibi en soğuk bölgelerde kusursuz bir ateşleme sistemi oluşturacaktır.

Motorlu testereler,  akülü tırpanlar, akülü bahçe makineleri için özenle tasarlanmış bir ürün olup Tecomec güvencesi ile satışa sunulmuştur.  Tek olarak yada toplu olarak sipariş verilebilmektedir. Uygun fiyatları ile müşteri odağı haline gelen Tecomec BestSpark 501157 Buji 2 Zamanlı   görünüşü ile dahi kalitesini ortaya koymaktadır.

Optimum motor performansını sağlayacak Tecomec bujiler bu performansla birlikte yakıt  ve yağ tüketiminizi de minimize edecektir. Bu minimize işlemi hem ürünü alırken hem de kullanırken maddi anlamda tasarruf sağlayacaktır.

Fiyatı İçin Tıklayınız:

Tecomec BestSpark 501157 Buji 2 Zamanlı