Three Files 8” İnce Yassı Eğe Ürün İncelemesi

Three Files 8” İnce Yassı Eğe Ürün İncelemesi

Three Files 8” İnce Yassı  Eğe , Ahşap malzeme yüzey ve kesitlerinde yapılacak her türlü düzeltme, törpüleme ve talaşlama işlerinde rahatlıkla kullanılabilecek bir el aletidir.  Kaliteli imal edilen yapısı ile sadece ahşap türevi malzemelerde değil plastik, sunta, kontrplak ve benzeri yapıya sahip malzemelerde de yüksek verim alınarak kullanılır.
Ahşap malzemeleri pek çok alanda kullanılmaktadır. Üzerinde rahatlıkla işlem yapılabilmesi ve malzemeye kolay erişilmesinden ötürü Mobilya sektöründen, değişik yapı donatılarına kadar ahşap malzeme ile karşılaşmak mümkündür. Three Files 8” İnce Yassı  Eğe tüm bu sektörlerde yapılacak işlerde rahatlıkla kullanılabilir.
Yassı ve ince yapısı ile Three Files 8” İnce Yassı  Eğe özel olarak tasarlanmıştır.  Yapısı itibari ile teknik incelik ve ayrıntı gereken işlemlerde tatmin edici sonuçlar verir. Üzerinde bulunan dişler yapısal özelliklerini  zamanla artan kullanıma rağmen muhafaza eder.
Three Files 8” İnce Yassı  Eğe ergonomik ve işlevsel tasarımı ile kullanıcı dostudur. El aletleri uzun süreli kullanıldığı takdirde kullanıcı açısından yorucu olabilmektedir. Three Files 8” İnce Yassı  Eğe  plastik tutma sapı ile rahat bir tutuş sağlar, kavrayışı kolaydır, el ve parmakları zorlamaz.  Sap üzerinde yer alan delik sayesinde takım tezgahına ve çalışma kemerlerine kolaylıkla takılabilir.
Three Files 8” İnce Yassı  Eğe ahşap malzemeleri ve işlemesi ile gerek ticari gerekse hobi amaçlı ilgilenen herkesin atölyelerinde, takım çantalarında bulundurması gereken yüksek kalitede paslanmaz çelikten üretilmiş bir el aletidir.
Three Files 8” İnce Yassı Eğe Özellikleri
Uzunluk : 8”
Eğe Tipi : Ağaç Eğesi
Şekli : İnce Yassı
Gövde : Paslanmaz Çelik
Sap : Plastik