Ultra Lube Profesyonel Pas Sökücü, Yağlayıcı İncelemesi

Ultra Lube Profesyonel Pas Sökücü, Yağlayıcı, doğal olarak daha yüksek bir viskozite indeksine sahip yenilenebilir bitkisel bazlı stoklardan üretilmektedir. Bu, biyo-bazlı yağın, özellikle yüksek hızlı uygulamalarda, daha düşük genel çalışma sıcaklıkları ve daha yüksek derecede yağlama güvenliği sağlayan yüksek sıcaklıklarda “incelmesi” anlamına gelir. Paslanmış ve yapışan parçalara nüfuz etmek veya sürgülü parçaları, silindirleri, zincirleri, yapışan, gıcırdayan veya bağlayan her şeyi yağlamak için kullanın.

Bu UltraLube ürünleri, yenilenebilir, biyolojik olarak parçalanabilen ABD’de yetiştirilen bitkisel yağlardan formüle edilmiş, üstün kaliteli, biyolojik bazlı ürünlerdir. Bu yağlayıcılar, sizin ve müşterilerinizin daha güvenli yağlayıcılar kullanmasına yardımcı olmak için konvansiyonel petrol ürünlerinin yerini alacak ve karıştırılacak şekilde tasarlanmıştır.

Ultra Lube Profesyonel Pas Sökücü, Yağlayıcı Özellikleri

Ultra Lube Profesyonel Pas Sökücü, Yağlayıcı, doğal olarak daha yüksek bir viskozite indeksine sahiptir. Yenilenebilir bitkisel bazlı stoklardan üretilmektedir. Bu, biyo-bazlı yağın, özellikle yüksek hızlı uygulamalarda, daha düşük genel çalışma sıcaklıkları ve daha yüksek derecede yağlama güvenliği sağlayan yüksek sıcaklıklarda “incelmesi” anlamına gelir. NSF tarafından onaylandı ve USDA H-1 ve ABD FDA yönetmeliği 21 CFR 178.3570 “Olası gıda temaslı yağlayıcılar” tarafından belirlenen kriterleri karşıladı.

Bu UltraLube ürünleri, yenilenebilir, biyolojik olarak parçalanabilen ABD’de yetiştirilen bitkisel yağlardan formüle edilmiş, üstün kaliteli, biyolojik bazlı ürünlerdir. Bu yağlayıcılar, sizin ve müşterilerinizin daha güvenli yağlayıcılar kullanmasına yardımcı olacaktır. Konvansiyonel petrol ürünlerinin yerini alacak ve karıştırılacak şekilde tasarlanmıştır. Ağır şok yükleri altında korumak için EP katkıları vardır.

Ultra Lube Profesyonel Pas Sökücü, Yağlayıcı Fiyatı