Veta BC30 Kılavuz ve Zincir Yağı 3lt Ürün İncelemesi

Veta BC30 Kılavuz ve Zincir Yağı 3lt Ürün İncelemesi

Veta BC30 Kılavuz ve Zincir Yağı 3lt Ürün İncelemesi başlıklı yazımızda  zincir bakımı için gerekli maddeleri inceleyerek ürünle  kılavuz  ve  zincirlerinize  bakım yapma  sistemini sizlerle paylaşacağız.

Veta Kılavuz ve zincir yağı 3 litre olarak piyasaya sürülen bir bakım yağı ürünüdür. Ürünün içeri yeni bir bileşen olarak tasarlanmış olup 3 litre kapasitesindedir.

Motorların önemli parçalarından biri olan zincirler daha yeni bakıma ihtiyacı olan ürünlerdir.
Zincir bakımını ve Kılavuz bakımını düzenli aralıklarla yapmadığınız zaman motorun kullanım ömrünü azaltmış olursunuz.
Motorun kullanımı ömrünün uzun olması ve tam performans ve çalışmasına beklemek ve yine motordan göstermesi gereken performansı alabilmek için daimi olarak zincirin ve Kılavuz’un bakımı yapılması gerekmektedir.Zincir bakımını yaparken Mevsimi şartları göz önünde bulundurulmalıdır.
Yaz ve bahar aylarında yağlaması yapılan zincirlerin bir iki saat dışarıda bekletilerek yağı emmesi sağlanmalıdır.
Motorların yağlanan ve Bakımı yapılan zincirleri motorun çalışma sistemini kolaylaştırarak üründen Tam performans almanızı sağlar.

Veta BC30 Kılavuz ve Zincir Yağı 3lt Ürün İncelemesi Özellikleri

Ürünün garanti süresi 24 ay  olarak belirlenmiştir. Garanti süresi dolan ve  son kullanma tarihi geçmiş ürünleri makineleriniz de  kullanmamanız önerilir.  Ürün siparişleriniz de  orijinal olarak faturalı bir şekilde  adresine  teslim edilecektir. Ürünle alakalı herhangi bir sorun yaşamanız halinde site üzerinden geri dönüş alabilirsiniz.

Ürünün 3 litrelik olarak üretilmesi uzun zaman işlerinizi görmenizi sağlar. Çok az  miktarda  yağ ile  motorunuzun zincir  bakımını yapmanız ve  motorunuzun ömrünü uzatmanız mümkündür.

Veta BC30 Kılavuz ve Zincir Yağı 3lt ürünü hakkında  detaylı bilgi ve  satın alma işlemleri için sitemizi ziyaret  edebilirsiniz.

Sitemizi ziyaret  etmek ve  fiyat bilgisi almak için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.

Fiyat  bilgisi almak için lütfen burayı tıklayınız.