VIPER DX221354 Misina Yuvarlak 3.3mm 900m İncelemesi

VIPER DX221354 Misina Yuvarlak 3.3mm 900m, Motorlu tırpan makinelerinde çim biçme için kullanılan elemanlardan olan misinalar, biçme kalitesini ve hızını belirleyen önemli unsurlardan biridir. Motorun kendisi kadar, misina da ne kadar motor ile uyumlu olur ve kalitesini gösterebilirse, biçmeden alınan verim de bir o kadar iyi olacaktır. Viper markası, bu konuya el atarak, yuvarlak biçimli misinalarını üretmiştir.

VIPER DX221354 Misina Yuvarlak 3.3mm 900m Özellikleri

Viper markasının üretmiş olduğu, Dx2213354 modelindeki misinaları, aliminyum parçacıklar ile kaynaştırılmış ve monofil polimer eklenmiş yapısı ile ortaya çıkan bir üründür. Ürettiği her üründe, maksimum kullanıcı faydasını benimseyen Vıper markası, üstün çalışmaları ile bilinmektedir.

Çim ve uzun otların biçilmesi konusunda oldukça yardımcı olan misina, yuvarlak ve yeşil renk seçimi ile üretilmiştir. 900 metrelik uzunluğa ulaşabilen yuvarlak misina, çapı olarak 3.3 mm olarak çeşitli ölçüm aletleriyle hassas şekilde ölçülüp, hesaplanmıştır. Geniş bahçe ve geniş alanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Viper yuvarlak misina, her bünyeye aynı profesyonel duruş ve uzman yetkinliği ile yardımı olur.

Uygun tekniğk ve uygun kullanım koşullarında oldukça uzun ömürlü bir yapısı olduğu, gerekli testler sırasında görülmüştür. Uzayabilmesi sayesinde istenilen uzunlukta çim ve istenmeyen otların biçilmesi konusunda yardımcı olabilen yuvarlak misina, büyük işler için üretilmiş bir yardımcıdır. Dayanıklı maddesi sayesinde ideal bir ot biçme imkanı sunan Viper markasının ürünü misina, kolayca takılıp kullanılan bir üründür.

Kalite ve uzman işçilik isteyen herkesin baivurabileceği bir ürün olan 3.3 mm’lik yuvarlak misina, uzun süreli kullanım hayatı olduğu bilinen bir aparattır. Alındığı takdirde uzun bir süre sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Zahmetsiz ve opsiyonel olması da yanına ek özellik olarak eklenmektedir.

VIPER DX221354 Misina Yuvarlak 3.3mm 900m Fiyatı