Wagner W300D 300ml Mekanik Pompalı Boya Rulosu ve Kenar Boya Rulosu İnceleme

Wagner W300D 300ml Mekanik Pompalı Boya Rulosu ve Kenar Boya Rulosu İnceleme

Wagner W300D 300ml Mekanik Pompalı Boya Rulosu ve Kenar Boya üstün Wagner tecrübesi ve kalitesiyle alanında en çok rağbet göre üründür. Bu pazarda lider olan boya rulosu; ev içerisinde, koridorlarda dip bucak alanlar için en uygun üründür.

Hassas tetik mekanizması sayesinde istediğiniz kontrollerde boya yapma imkanı sunmaktadır. Sadece tek kat boya kullanarak oldukça kapsamlı boyama olanağı sunmaktadır.

Klasik fırça kullanmaya kıyasla çok daha kolay zamandan tasarruf sağlayan bu ürün, hızlı ve profesyonel çalışmak isteyenlerin vazgeçilmezidir. Wagner boya sistemleri piyasadaki diğer ürünlere kıyasla 3 katı avantajlı olup temiz bir kullanıma sahiptir.

Boya pompa kısmı rahatlıkla yerinden çıkarılabilmektedir. Dar alanlarda profesyonel çalışma imkanı sunmaktadır. Son derece hassas tetiği sayesinde istediğiniz ölçüde boya püskürtebilirsiniz.  Hemen hemen her zeminde kullanılabilir bu ürün modele ilave edilmiş ufak rulo başlığı ile kesinlikle damlatma yapmamaktadır. Temiz işçilik açısından yapısal özellikleri vardır.

Wagner W300D 300ml Mekanik Pompalı Boya Rulosu ve Kenar Boya Rulosu Özellikleri Nelerdir?

Wagner W300D 300ml Mekanik Pompalı Boya Rulosu ve Kenar Boya Rulosu 300 ml boya kapasitesine sahip olup ev kullanımları için idealdir. Maskeleme gerekmeden kaliteli ve temiz işçiliği hizmetinize sunmaktadır.

Genel uygulama başlığı 12 cm’dir. Buna ek olarak daha küçük uygulama başlığı 7,5 cm boyundadır. Selülozik yapıda tiner ve boyayla kullanılması kesinlikle önerilmemektedir. Sistemde ek olarak pompa kilit uygulaması vardır.

Bu yolla kontrollü pompalama yapabilmektedir. Boya haznesini doldurmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken siyah kısmı çekerek hazneyi doldurmaktır. Kenar boyama vb. işlemler için oldukça kullanışlı bu ürün uzun süreli kullanımlar için oldukça idealdir.

Fiyatı için

Wagner W300D 300ml Mekanik Pompalı Boya Rulosu ve Kenar Boya Rulosu