Wagner W517200 Airless Meme/Nozul yuvası İncelemesi

Wagner W517200 Airless Meme/Nozul yuvası İncelemesi

Wagner firması kalite standartlarını üst seviyede tutan bir firmadır. Dayanıklı ürünler ve ekonomik fiyatları ile ön plana çıkan bir firma olup uzun yıllardan beri el aletleri sektöründe hizmet vermektedir.

Wagner W517200 Airless Meme/Nozul yuvası ürünümüz de Wagner firmasının hizmet politikasını temel alan standartlar ile üretilmiş bir ürün olup yıllar boyunca kusursuz bir şekilde performans gösterecektir.  Sağlam metali, estetik tasarımı ve ekonomik fiyatıyla gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bu ürün Wagner güvencesi ile siz değerli müşterilerine sunulmuş durumdadır.

Wagner W517200 Airless Meme/Nozul yuvası Özellikleri Nelerdir?

Wagner W517200 Airless Meme/Nozul yuvası boya tabancalarında boyanın püskürtülmesini ve depo edilmesini sağlayan bir yuvadır.  Yuva tabancanın tasarımı gereği metalden yapılmıştır. Metalden yapıldığı için paslanmaya dayanıklı olmalıdır.

Bu durumun farkında olan Wagner firması  Airless Meme / Nozullarını  Karbon karışımlı alaşımdan üretip ısıl işlem gördükten sonra piyasaya sürmektedir.  Ayrıca bir yuva olduğu gerekçesiyle içindeki boyanın ağırlığına ek ağırlık yaratmaması için bu yuvanın duvarları ince ve hafif tasarlanmıştır. Hafifliğinin sebebi ise üretiminin yapıldığı dayanıklı ama öz kütlesi bir o kadar düşük olan alaşımların tercih edilmesidir.

Bu ürün yine Wagner firmasının ürettiği birçok boya tabancası ile uyumlu dişlere sahiptir. Estetik açıdan bakıldığında en çok Pro250 M ve Pro 350M tabancalarıyla uyum sağlayan nozul yuvası ağız kısmında bulundurduğu plastik malzeme sayesinde damlatma, sızdırma gibi durumları da engelleyecektir.  Pro tabancalarının yaygınlaştığı ahşap ve profesyonel boyama işlemlerinde tek nozulun yetersiz kaldığı bilinmektedir.

Bu ürünü yedek bir nozul haline getirip,  iş sırasında tekrar nozul doldurmak yerine bu yedeği kullanabilirsiniz. Bu sayede işinizin yarım kalmasını engelleyerek zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Fiyatı İçin :

Wagner W517200 Airless Meme/Nozul yuvası