Wagner W517517 Airless Boya Tabanca Memesi/Nozulu İncelemesi

Wagner W517517 Airless Boya Tabanca Memesi/Nozulu İncelemesi

 

   Ev boyası yapmak pek çoğumuzun zamanın çalan saatlerce çalışıp memnun olmama gibi durumlarla da karşılaşabildiğimiz sancılı bir işlemdir maalesef. Bu işlemin sıkıntılarını en aza indirmek için Wagner W517517 Airless Boya Tabanca Memesi/Nozulu özel olarak üretilmiştir.

Artık evinizi boyamak için işe giriştiğinizde eviniz ve üstünüz boya içinde kalmayacak ve işiniz bittiğinde bir de temizlik için saatlerinizi harcamayacaksınız. Çünkü Wagner W517517 Airless Boya Tabanca Memesi/Nozulu size aynı zamanda temiz iş yapma olanağı sağlar.

Geniş püskürtmeyi önleyici sistemi ile sadece boyamak istediğiniz bölgeyi alır dışarı taşmadan işinizi temiz çıkarmanıza yardımcı olur. Boyama işleminizi yeni teknoloji tasarımı sayesinde daha hassas yapma imkanı sunar zira boyama tabancamız diğer boyama tabancalarına nazaran yüzde elli daha hassas çalışma sistemi üzerine tasarlanmıştır. Hassas püskürtme özelliği sayesinde daha yumuşak püskürtmeler elde edersiniz ve bu da duvarlarınızda daha yumuşak bir boya etkisi yaratır. Sonuç olarak daha pürüzsüz daha geçişleri esnek ve daha profesyonel boyanmış bir duvar elde edersiniz.

 

Wagner W517517 Airless Boya Tabanca Memesi/Nozulu özellikleri nelerdir

Wagner W517517 Airless Boya Tabanca Memesi/Nozulu yumuşak püskürtme özelliğinin yanı sıra yüksek verimli ve havasız püskürtme şeklinde tasarlandığı için daha yüksek de basınçlı bir püskürtme sağlar. Bu sayede boyama işlemindeki püskürtme performansı da yüksek olur. Üstelik lateks gibi yapışkan boyalar için ayrıca emülsiyonlar ve pas önleyici boyalar da kullanılabilir.

Pro 250 M ve pro 350 M ürünlerine uygunluk gösterir. Bu boya tabancasından istediğiniz her renkte ürünümüz mevcuttur. Ayrıca yapımında kullanılan sağlam metal yapısı ile de bu boya tabancasını uzun yıllar zarar görmeden kullanabilir istediğiniz zaman çıkarıp yıkayabilirsiniz.

Fiyatı için

Wagner W517517 Airless Boya Tabanca Memesi/Nozulu