Wagner W517619 Airless Boya Tabanca Memesi/Nozulu İncelemesi

Wagner W517619 Airless Boya Tabanca Memesi/Nozulu İncelemesi

Wagner W517619 Airless Boya Tabanca Memesi/Nozulu en uzun süren boyalama işlemlerinde bile üstün performansı ve teknik artıları ile farkını ortaya koyabilen alanında bir numara üründür. Diğer ürünlerin aksine temiz çalışma prensibi sayesinde boya işlemi bitimi sonrası etrafı toparlamakla uğraşma gereksinimini ortadan kaldırır.

Tasarımcılar tarafından lokalize boyama avantajı modele eklenmiştir. Bu özelliği sayesinde fazla püskürtmenin önüne geçilerek sadece istediğiniz bölgede sanatsal boyama imkanı sunmaktadır. Benzeri amaçla kullanılan ürünlere kıyasla %50 daha duyarlı ve kaliteli çalışma olanağı tescillenmiştir.

Yanı sıra püskürtmeyi yumuşak bir şekilde yapmakta ve bu da daha hassas iş yapabilme fırsatını hizmetinize sunmaktadır. Profesyonel ve kaliteli işçilikte en sık tercih edilen bu boya tabancası yüzeyin lekelenme riskini de sıfıra indirmektedir.

Uzun süreçte kullanım olanağı sağlamaktadır. Bunun yanında kusursuz işçilik yapabilmeniz adına pek çok ek avantajı bulunur. Üstün Wagner teknolojisinin bir ürünü olmasıyla diğer ürünlere nazaran kalitesini açıkça göstermektedir. Özel tasarımı farklı alanlarda konforlu çalışmanıza olanak sağlamaktadır. İş bitimi sıfır çizik ve leke garantisiyle çalışmanızı sağlamaktadır. İlaveten kusursuz yüzey kaplamalarında gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Wagner W517619 Airless Boya Tabanca Memesi/Nozulu Özellikleri Nelerdir?

Wagner W517619 Airless Boya Tabanca Memesi/Nozulu boya tasarrufu sayesinde üründen alacağınız performans verimini kayda değer oranda arttırmaktadır. Havasız püskürtme yapabilme özelliği vardır. Ürün fiziksel etmenlere karşı ekstra dayanıklı olması adına dayanıklılığını maksimum yapacak hafif materyaller kullanılarak üretilmiştir.

Pro250M, Pro350M modellerine uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Dar alanlarda dahi kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Lateks boya ve anti-pas maddeler ile beraber kullanılır. Bu yüksek performansta işçilik sağlayan kalite standartlarının üzerinde ürün son derece makul fiyatlara hizmetinize sunulmaktadır.

Fiyatı için

Wagner W517619 Airless Boya Tabanca Memesi/Nozulu