Wagner W550H 550ml Mekanik Pompalı Boya Rulosu İncelemesi

Wagner W550H 550ml Mekanik Pompalı Boya Rulosu İncelemesi

   

        Wagner W550H 550ml Mekanik Pompalı Boya Rulosu, Wagner kusursuz Alman teknolojisi ile üretilmiş fırça kullanımına nazaran 3 kat daha az sürede işinizi bitirmenize yarayan oldukça kaliteli bir üründür. Üstün hassas tetik tasarımına sahiptir. Bu yolla hem boya tasarrufu hem de kaliteli boyama için idealdir.

Boya rulosu 550ml hazne kapasitesini sahip olup her türlü yüzeyde kullanım fırsatı vardır. 1 saatte 75 metre kare alanı sanatsal bir görünümle boyayabilirsiniz. Tasarımın kusursuz olması ve konforlu çalışma imkanına sahip olması amacıyla pek çok yapısal özellik eklenmiştir. Bu model rahat ve pratik boyama amaçlı, hafif ve uzunca bir boya pompasına sahiptir.

Yanı sıra boya haznesinin geniş olmasıyla aralıksız bir şekilde uzun zamanlı boya yapabilirsiniz. Emme sistemine ek olarak iç hazneden boyayı alan mekanizması sayesinde kesinlikle damlatma sonucu yüzeylerde lekeleme vb. problemler oluşturmaz. Boya haznesini tamamen doldurmak isterseniz yapmanız gereken tek şey siyah kısmı yavaşça çekmek.

Tetik kısmı ekstra hassas kullanım için özel olarak üretilmiştir. Pompalamayı en uygun seviyede yapabilmeniz için tetik üzerindeki basınçla doğru orantılı püskürtmektedir. Hafif ve oldukça kullanışlı bir üründür. Profesyonel işlemleri kısa zamanda yapmanıza olanak sağlar.

Wagner W550H 550ml Mekanik Pompalı Boya Rulosu Özellikleri Nelerdir?

Wagner W550H 550ml Mekanik Pompalı Boya Rulosu kendi alanında dünyada en fazla aranan üründür. Boya pompası pratik şekilde çıkartılıp takılabilir. Bu özelliği ile pompayı temizleyebilir ve ürünün kullanım ömrünü arttırabilirsiniz. Pompa kısmına ilave edilmiş kilitlenebilme mekanizması ile kontrollü boya kullanma fırsatınız vardır.

İşinizi asla yarıda bırakmayacak bu ürün W0998230, W0245717 aparatlarıyla kullanıma uygundur. Yanı sıra boyayı inceltmek vb. gereksiz ve uzun uğraşları engelleyerek tek kat boyama ile kusursuz işlemler yapabilmenizi sağlamaktadır.

Dar alanlarda dahi kolay ve profesyonel iş yapabilmektedir. Selülozik boya ve tiner ile kullanılmaması önerilir.

Fiyatı için

Wagner W550H 550ml Mekanik Pompalı Boya Rulosu