Wagner W95 70Watt 600ml Elektrikli Boya Tabancası İncelemesi

Wagner W95 70Watt 600ml Elektrikli Boya Tabancası İncelemesi

Wagner W95 70Watt 600ml Elektrikli Boya Tabancası kontrolün tamamen sizde olduğu hızlı ve temiz boyama imkanı sunan kusursuz tasarlanmış bir alet. Boya akış hızının ayarlanabilir olmasıyla olası fazla püskürtme vb. olumsuz sonuçları tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Pencere, kapı ve daha birçok ev eşyasının temiz şekilde boyamasını yapabilirsiniz. Hassas püskürtme avantajı ile boyayacağınız zeminin hassasiyetine göre en uygun miktarı ayarlayabilirsiniz.

Ahşap, metal gibi hemen hemen her türlü yüzeyde profesyonel işçilik çıkarmaktadır. Yanı sıra Wagner boya sistemi sayesinde yüzey koruması yapılır. Bu avantajı ile kaplama kusursuzlaştırılır.

Estetik açıdan hassas püskürtebilme özelliği son derece önemlidir. İnce püskürtme ile temiz yüzeyler yaratmak amacıyla vernik, ahşap koruyucu işler yapılabilmektedir. Boya pompa mekanizması takıp çıkarması oldukça kolaydır.

Wagner teknolojisinin bir ürünü olarak ortaya konulan bu ürün piyasada en fazla aranan boya tabancasıdır. Aynı amaçla kullanılan diğer ürünlere nazaran kullanılması daha kolaydır. Yüksek performansı ve kalitesiyle farkını ortaya koyması ile daha temiz ve iyi boyama yapmaktadır.

Wagner W95 70Watt 600ml Elektrikli Boya Tabancası Özellikleri Nelerdir?

Wagner W95 70Watt 600ml Elektrikli Boya Tabancası üstün Wagner teknolojisinin ürünü olarak hizmetinize sunulan ergonomik bir tasarıma sahiptir. W0413909 uyumlu aparatına sahiptir.

Akmaya karşı gösterdiği direnç 60din/san dir. 600 ml boya haznesine sahiptir ve boyanın hacmi 140 g/min dir. Pek çok hassas uygulamada kullanılabilir. Püskürtme gücü çok olduğundan hassas ayar yapabilme özelliği vardır.

Tipik fırçalarla mukayese edildiğinde 3 katı hem hızlı hem de temiz kullanım sağlamaktadır. Selülozik yapıda tiner ve boya kesinlikle kullanılmamalıdır. Tüm boyama ve vernikleme işlemlerinizi kalite standartları çerçevesinde boyamak için kesinlikle barındırmanız gereken bir üründür.

Fiyatı için

Wagner W95 70Watt 600ml Elektrikli Boya Tabancası