Yaparlar 4160 İnşaat Küreği İncelemesi

Yaparlar 4160 İnşaat Küreği, inşaat küreği yepyeni modeli 4160 olmaktadır. İnşaat işlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış ve dizaynında özellikle de kolaylık amaçlanmış olup her türlü işlerinizde sizlerin yardımcısı olacaktır. Basit inşaat küreklerinin aksine yaptığınız işlerde size yardımcı olmayı ve işlerinizi kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Yaparlar 4160 inşaat küreği ile kum, harç, kireç, çimento ve çeşitli kül kömür gibi şeyleri kolaylıkla kavramanızı ve daha kolay yer değiştirmenizi sağlamaktadır. İnşaat küreği sadece inşaat değil her türlü bahçe işlerinizde sizlere yardımcı olacaktır. Bahçe kazılarında, ağaç kazılarında da büyük yardımcısı olacak olan Yaparlar 4160 inşaat küreğini tercih ederek işlerinizi kolaylaştırabilir ve iş yaparken daha az yorulabilirsiniz.

Yaparlar 4160 İnşaat Küreği Özellikleri

Yaparlar 4160 İnşaat küreği özelliklerini bu başlık altında inceleyerek sizlere sunacağız. Öncelikle küreğin kalınlık ölçüsü 1.7 mm olmaktadır. Küreğin ebatları ise 225x280x42mm olarak ayarlanmış, sınıfının standart ölçülerini taşımaktadır. Ağırlık olarak da size kolaylık sağlayacak olan küreğin ağırlığı sadece 0.95 kg olmaktadır. Böylelikle kürekle kaldıracağınız eşyalar sırasında daha az yorulacaksınız. İnşaat küreği üzerinde bulunan boya ise en yüksek kalitede hazırlanmış endüstriyel boya olmakta ve kolaylıkla sökülmesi olmamaktadır. Böylelikle hemen küreğiniz yıpranmaz. Farklı kullanım alanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz İnşaat küreğinin yapısı da tam buna uygun tasarlanmıştır. Rahatlıkla kaldıracağınız şeyleri kavramanızı sağlarken her türlü ürüne karşı ergonomik ve rahat yapısıyla sizlere hizmet vermektedir.

Kürekte ise opsiyonel olarak fırın toz boya kullanılmıştır. Elinize aldığınızda sizlerde bu farkı kolaylıkla hissedebileceksiniz. Küreklerin ağırlık toleransı ise artı ve eksi olmak üzere %3 olarak ayarlanmıştır. Malzeme kalınlık toleransı ise yine artı ve eksi olmak üzere 0.005mm olarak ayarlanmıştır.

Yaparlar 4160 İnşaat Küreği Fiyatı