Yaparlar 5160 İnşaat Küreği İncelemesi

Yaparlar 5160 İnşaat Küreği, inşaat küreği her anlamda her evde bulunması gereken ve türlü işlerde size kolaylık sağlayacak olan bir alettir. Yaparlar 5160 İnşaat küreği de tam da bunlardan biri olmaktadır. Adında her ne kadar da inşaat küreği olarak bahsedilse de gerçekte her türlü işlerde yardımcı olabilmektedir. Bahçe kazma işlemlerinizde, tarla işlemlerinizde sizlere kolaylık sağlayacak ve daha çabuk işlerinizi yapabilmenize ve daha çok şeyleri tek seferde kaldırabilmenize yardımcı olacaktır.

Bu işlemlerin yanı sıra inşaat işlerinde de sıvı harç karma ve çimento gibi yapımı zahmetli işlemlerinizde yanınızdan ayırmayacağınız bir yardımcınız olacaktır. İnşaat küreği konusunda ince yapısıyla Yaparlar 5160 sizlerin en yakın arkadaşı olacaktır.

Kolay kavrayabilmenize olanak sağlayan ergonomik yapısı ise daha kolay hareket etmenizi sağlayacak ve daha hızlı işlerinizi bitirebileceksiniz.

Yaparlar 5160 İnşaat Küreği Özellikleri

Yaparlar 5160 İnşaat Küreği, inşaat küreğinin özelliklerini bu başlık altında inceleyerek sizlere sunacağız. Yaparlar 5160 inşaat küreğinin kalınlığı 1.7 mm olmaktadır. Aynı zamanda küreğin ölçü birimleri ise 265x305x42mm olarak sıralayabiliriz. Küreğin toplam ağırlığı ise 1.1 kg olmaktadır. Ağırlığı ile daha rahat eşya kaldırmanıza olacak sağlayacak olan Yaparlar 5160 inşaat küreği ile her türlü inşaat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şekil itibariyle kullanım açısından sizlere kolaylık sağlanmak istenmiş ve daha sivri bir gövdeye sahip olmuştur. Aynı zamanda küreğin boyası kolaylıkla eskimeyecek ve çıkmayacak olan endüstriyel bir boya ile boyanmıştır. Boya sizin kürekle karıştıracağınız hiçbir maddenin içerisinde yer almayacaktır. Boya opsiyonel olarak Elektrostatik Fırınlı Toz Boya kullanılmıştır. Aynı zamanda bu küreklerin ağırlık toleransı artı ve eksi olmak kaydı ile %3 ve malzeme kalınlık ise artı ve eksi 0.05 olmaktadır.

Yaparlar 5160 İnşaat Küreği Fiyatı