Zargana PWC-240 Budama Testeresi Profesyonel 240mm İncelemesi

Zargana PWC-240 Budama Testeresi Profesyonel 240mm İncelemesi

 

 Biçimsel olarak hassas kesimler yapabilmek adına budama testeresinin kalite standartlarının üzerinde olması gerekmektedir. Özellikle diş yapısının kısa sürede bozulması ya da sap ve bıçağın birbirinden ayrılması kalitesiz ürünlerde sık görülmektedir. Dayanıklı olması ya da uzun ömürlü olması budama testeresinin temel prensiplerinden olmalıdır. Zargana PWC-240 Budama Testeresi Profesyonel 240mm alanında kullanabileceğiniz en donanımlı ve konforlu kullanım sunan ürünlerden biridir.

Kuvvetli metal alaşımı sayesinde en zorlu işlerde bile rahatlıkla çalışma imkanı sunmaktadır. Çalıları biçimlendirme gibi özelliklerinin yanı sıra uzunluğu sayesinde ulaşılması zor dallarda pratik budama fırsatı sunmaktadır. Kesinlikle paslanmaz olup kırılmaya karşı son derece dirençlidir.

Yüksek kesim performansı uzun süreli olup işinizi asla yarıda bırakmamaktadır. Uzun yıllar el aletleriniz arasında yerini koruyacak kusursuz çalışma kalitesine sahiptir. Klasik testerelere nazaran çalışma süresini en aza indirerek hem enerjiden hem de zamandan tasarrufu mümkün kılmaktadır. Tasarımcılar tarafından her ayrıntısı düşünülmüş sap kısmı elinize oturur yapıdadır. Buna ek olarak kesinlikle kayganlık gösterip iş kazalarına meydan vermemektedir. Aksine yumuşak ve kavraması kolay olması ile iş sırasında yorulmanıza engel olmaktadır.

Zargana PWC-240 Budama Testeresi Profesyonel 240mm Özellikleri Nelerdir?

Zargana PWC-240 Budama Testeresi Profesyonel 240mm hassaslık gerektiren kesimlerde olduğu kadar zorlu kısımlarda da işinizi kolaylaştırmaktadır. Metallerin bilenmesi ve uzun süreçte keskinliğini koruması için kullanılan lazer metodu bıçak kısmına uygulanmıştır. Bıçak değiştirme oldukça pratik ve konforlu çalışma sağlar.

Yüksek kalitede olup hafif ve ergonomiktir. Kavraması kadar kullanması da zorlu budama işlerinden keyif almanızı sağlamaktadır. Her türlü zemine ve işe uygun yüksek kalitede bu ürün profesyonel budama hizmeti sunmaktadır.

Fiyatı için

Zargana PWC-240 Budama Testeresi Profesyonel 240mm