Zargana PWC-300 Budama Testeresi Profesyonel 300mm İncelemesi

Zargana PWC-300 Budama Testeresi Profesyonel 300mm İncelemesi

Budama testeresi bahçelerde, yaylalarda hatta gündelik ev ihtiyaçlarında dahi ihtiyaç duyabileceğiniz geniş kullanım imkanı sunan bir üründür. Çalıların biçimlendirilmesi, yüksekçe dalların kesilmesi ya da hobileriniz için kullanacağınız bu ürünün uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanmalıdır.

Özellikle bıçak kısmının ne denli zorlu işlerde kullanılırsa kullanılsın işlevselliğini kaybetmemesi gerekmektedir. Keskin bıçak yapısına ek olarak tutma yüzeylerinin yumuşak olması veya kesim yapılacak yüzeyle mesafesi sayesinde yüksek moment oluşturması önemlidir.

Zargana PWC-300 Budama Testeresi Profesyonel 300mm piyasaya sürüldüğü günden bu yana gerek kolay iş yapabilme kazanımı gerekse işin en profesyonel biçimde yerine getirilmesi ile en sık tercih edilen ürünlerden olmuştur. Yüzde yüz orijinal ve dayanıklı materyaller kullanılarak hizmetinize sunulmuş bu ürün yüksek performansı ile kalitesini ortaya koymaktadır. Budama işlemleri sırasında keskin yapısı soft kaplaması ile işinizi son derece rahatlık içinde yapmanızı sağlamaktadır. Kaliteli ve profesyonel olup en uzun işleri bile kısa sürede yapmak isteyenler için Zargana budama testeresi sahip olunması gereken bir üründür.

Zargana PWC-300 Budama Testeresi Profesyonel 300mm Özellikleri Nelerdir?

Zargana PWC-300 Budama Testeresi Profesyonel 300mm isteğe bağlı olarak bıçak değiştirebilme özelliğine sahiptir. Bıçak üretim aşamasında lazer ile bileme işlemine tutulmuş olduğundan ekstra dayanıklıdır. Tutma kısmı yumuşatıcı etkisi sayesinde hafif ve kompakt kullanım imkanı sunmaktadır.

Ergonomik bir üründür. Diş yapısı üstün dayanıklılığa sahip olup uzun ömürlüdür. Boyutunun uzun olması sayesinde yüksek konumlu dallarda rahat çalışma olanağı sunmaktadır. Bıçak kısmı kesinlikle eğilip bükülmemektedir. Uzun süreli kullanımlarda diş veya sap kısımlarında oluşabilecek deformasyonlara karşı tasarım desteklenmiştir. Ergonomik ve şık bir tasarıma sahiptir. Saptaki kıvrılma sayesinde rahat kavrama imkanı sunduğu gibi elinizden kayma vb. sorunlar görülmemektedir.

Fiyatı için

Zargana PWC-300 Budama Testeresi Profesyonel 300mm