Zargana RT.069.ST17 Benzin Yağ Depo Kapağı Stihl 170 80 90 İncelemesi

Zargana RT.069.ST17 Benzin Yağ Depo Kapağı Stihl 170 80 90 İncelemesi

Motorlu testereler benzinle çalışan makinelerdir. Bulundurdukları depo hacmi kullanım alanına göre farklılık göstermektedir. Depo hangi büyüklüğe sahip olursa olsun, hangi makinede kullanılıyor olursa olsun benzin uçucu bir kimyasal olduğundan deposu çok iyi korunmalıdır. Ayrıca yanıcı özelliği de dikkate alınarak korunmalıdır. Zargana firması benzin depolarını korumak amacıyla imal ettiği koruyucu kapak ile  müşterilerinin memnuniyetini sağlamıştır.

Benzin ve Yağ Depo kapağı ne işe yarar? 

Benzin ve yağ depo kapağı motorlu testerelerde yağ ve benzin sızdırmazlığını sağladığı gibi, bu kimyasalların içinde bulunduğu hazneyi dış etkilere karşı korumaktadır. İç yapısına yerleştirilmiş plastik halka sayesinde tam olarak sızdırmazlık sağlanabilmektedir.

Zargana RT.069.ST17 Benzin Yağ Depo Kapağı Stihl 170 80 90 Özellikleri Nelerdir?

Zargana firmasının imal ettiği bir ürün olan Zargana Benzin yağ depo kapağı Stihl firmasının 170 80 ve 90 stok koduyla satışa sunulan motorlu testereleriyle birebir uyum göstermektedir.  Kompakt tasarımı sayesinde kolay açılıp sıkılabilmektedir. İç yapısındaki plastik halka sayesinde %100 oranında sızdırmazlık sağlamaktadır.  Motorlu testerenin hareket ettiği durumlarda dahi bu sızdırmazlık özelliği korunmaktadır. Yüksek sıcaklık ve soğuktan etkilenmezler.  Yan sanayi ürünü olan Zargana Benzin yağ depo kapağı orijinal  starter kapaklar kadar verim sağlamaktadır.  Yüksek verimi ve ekonomik fiyat aralığı müşteri memnuniyetinin temelini oluşturmaktadır. Sağlam yivleri  kapağın çok sıkılması durumunda dahi deformasyona uğramayacaktır. Zargana RT.069.ST17 Benzin Yağ Depo Kapağı Stihl 170 80 90  ürünü sipariş verildiği takdirde faturasıyla birlikte ücretsiz kargo aracılığıyla gönderilmektedir.  Yılların  tecrübesi ile ürünlerini imal eden Zargana firmasının güvencesiyle hizmetinize sunulmuş, olan bu kapak motorlu testerelerinizde yakıtınızın tek damlasının dahi boş yere akmasını, uçmasını engelleyecektir.

Fiyatı İçin:

Zargana RT.069.ST17 Benzin Yağ Depo Kapağı Stihl 170 80 90