DEWALT DW088K+ TRİPOD PROFESYONEL VE DİKEY OTOMATİK HİZALAMALI ÇİZGİ LAZER DİSTOMATI İNCELEMESİ

DEWALT DW088K+ TRİPOD PROFESYONEL VE DİKEY OTOMATİK HİZALAMALI ÇİZGİ LAZER DİSTOMATI İNCELEMESİ

   Distomat inşaat sektörünün vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Hizalama teknolojisinde bir numara DEWALT DW088K+ TRİPOD PROFESYONEL VE DİKEY OTOMATİK HİZALAMALI ÇİZGİ LAZER DİSTOMATI alanında en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

   DEWALT DW088K+ TRİPOD PROFESYONEL VE DİKEY OTOMATİK HİZALAMALI ÇİZGİ LAZER DİSTOMATI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

DEWALT DW088K+ TRİPOD PROFESYONEL VE DİKEY OTOMATİK HİZALAMALI ÇİZGİ LAZER DİSTOMATI otomatik hizalama mekanizmasına sahiptir. 4 derece sapmaya kadar ikaz eder ve hizalamayı kendi yapar. İki adet düğmesi vardır. Kullanım kolaylığı açısından yatay ve düşey ışınlar çıkarmaktadır. Gövde kısmı kauçuktan üretilmiştir.

Yanı sıra gövde kısmında kalın cam barındırması sayesinde distomat korunmuş olur. Bildiğiniz gibi genellikle inşaat sektöründe kullanılan bu ürünün zorlu çalışma şartlarına uygun olması gerekir. Bu amaçla mıknatıs içeren döner bir aparat bu modelde kullanılmıştır. Yüzeye sağlam tutunmayı sağlayan bu özellik koşullar ne olursa olsun sağlıklı ayarlama yapabilmenizi sağlar. Ayarlarının çok fazla değiştirilmemesi gerekir.

Bir adet çantası sayesinde hem aletin muhafazası hem de ayarlarının korunması sağlanabilir. Tripod alüminyumdan yapılmıştır. 160 cm çalışma yüksekliği olanağı tanımaktadır. Gövde kısmı asansör mekanizmasına sahiptir. Bu sayede kullanım yüksekliğini işinize uygun ayarlayabilirsiniz.  0,46 kg ağırlığında taşınması kolaydır. +/-0.3 mm/m hassaslığında hizalama potansiyeline sahiptir. Hizalamayı otomatik yapmaktadır. Sehpa bağlantısı 1/ dür. İç mekânda 10 m görünürlük avantajına sahiptir. Güç kaynağı 4,5 V – 3XAA pil potansiyeliyle uzun süreli kullanım imkânı sunmaktadır. Darbe çarpma benzeri mekanik etkilere karşı direnç testlerinden başarıyla geçmiştir. Hizalama hassaslığı +/- 0,3 mm / m dir. Tüm bu kaliteyi makul fiyatlara hizmetinize sunmaktadır. Belirtilen fiyatlarla bu ürünle uzun yıllar kaliteli işler yapacaksınız.

Fiyatı için tıklayınız

DEWALT DW088K+ TRİPOD PROFESYONEL VE DİKEY OTOMATİK HİZALAMALI ÇİZGİ LAZER DİSTOMATI