KL KLH001B HORTUM UCU DİŞİ GÖVDE G1/4 İNCELEMESİ

KL KLH001B HORTUM UCU DİŞİ GÖVDE G1/4 İNCELEMESİ

   Akışkanlar hızının yüksek olduğu yerde basınçlarını düşürürler. Bu sebeple hortum aparatları örneğin bahçe sulamaları veya havuz doldurma gibi işlemlerde önem arz etmektedir. Her şeyden önce sağlam bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Suyun tazyik gücünden kaynaklı yerinden fırlama vb. durumlar söz konusu olmamalıdır. KL KLH001B HORTUM UCU DİŞİ GÖVDE G1/4 hızlıca takıp çıkartılabilmesinin yanında, sağlam uzun süreli kullanımlara da işlerinizi rahat bir şekilde yerine getirebilmeniz için uygundur. Güçlü bir otomatik çelik ile yapılma ve nikel kaplama bu ürün sağlam yapısı sayesinde alanında  en sık tercih edilenler arasındadır. Yanı sıra paslanmaz materyalden üretilmiştir.

Hortum bahçede, havuz alanında gibi vakit geçirdiğiniz alanlarda kullandığınız bir alettir. Bu sebeple her şeyden önce estetiğinizi bozmayan göze şık gelen tasarıma sahip olmalıdır. KL KLH001B HORTUM UCU DİŞİ GÖVDE G1/4 uzun süreçte oksitlenmemesi sayesinde kirli turuncu görünen kalitesiz hortum ürünlerine benzemez. Şık bir tasarıma sahip olmasının yanında dış etkilere karşı da dayanıklıdır. Her türlü fiziksel etkene karşı dayanıklılık testinden geçirilmiştir. Bu sayede bulunduğu çevrenin özelliklerine karşı da oldukça dirençlidir. Özellikle nemli veya metallere korozif etki yaratacak alanlarda kullanılması halinde kalitesini belli etmektedir.

 KL KLH001B HORTUM UCU DİŞİ GÖVDE G1/4 ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

     KL KLH001B HORTUM UCU DİŞİ GÖVDE G1/4 nikel kaplama olup otomatik çeliğinden üretilmiştir. 0.4 kg gibi hafifliği sayesinde portatif olup takılması kolaydır. Buna ek olarak hortum kullanırken ağırlık yapmaz ve kullanım sıklığında sizi yormaz. Parlak metalden oluşmuştur. Aşınma benzeri olumsuz etkilere karşı dirençlidir. Sert bir üretimde olması hasebiyle suyun fiziksel etkilerinden kaynaklanan eğilme bükülmeye direnç sağlayabilmektedir.

Fiyatı için tıklayınız

KL KLH001B HORTUM UCU DİŞİ GÖVDE G1/4