KL KLH017B Hortum Ucu Dişi Üçlü Gövde İncelemesi

KL KLH017B Hortum Ucu Dişi Üçlü Gövde İncelemesi

KL KLH017B Hortum Ucu Dişi Üçlü Gövde hortum borusundan gelen suyun üç farklı uçtan dışarı çıkması sağlanarak hortum çoğaltılıyor ve iş daha kolay bir şekilde devam ettiriliyor.

Toplayıcılıktan üreticiliğe geçildiğinden beri insanlar tarımla, ağaçlarla ve ekinlerle daha fazla ilgilenmeye başlamışlardır. İnsanlar bu gözlemleri yaparken bitkiler ve toprakta yetişen diğer ekinler için yegane ihtiyacın su olduğunun farkına varmışlardır. Ancak bu da kısa bir zaman içerisinde olmadı. Bunun ardından verilecek olan suyun belirli bir miktarının olduğu kanısına varıldı.

İnsanlar bitkilerin düzenli olarak ve belirli miktarda sulanması gerektiğinin ayırdına vardığında su kanalları kazarak düzenli bir şekilde derelerdeki veya denizlerdeki suyu bitkiye taşıdılar fakat bu denizin veya derenin olmadığı yerde tarım yapılamayacağı anlamına geliyordu. Buradan yola çıkarak insanlar suyu depolayıp taşıyarak bu tip yerleri de tarıma elverişli hale getirdi. Ancak yine bazı sıkıntılar meydana geldi. Suyun tasarruflu kullanılamaması, dengeli olarak her ekinin sulanamaması, bazı bitkilere fazla su verilip çürütülürken bazılarına az su verilip kurutularak deneyimler elde edildi.

KLH017B Hortum Ucu Dişi Üçlü Gövde Özellikleri Nelerdir?

Gittikçe gelişen teknoloji günümüze hortumları getirdi. Hortumlar belirli su kaynaklarındaki suyu bir tazyik ile hareket etmesini sağlayarak belirli bir delikten düzen içerisinde dışarı çıkmasını sağladı. Fakat daha fazla hortum ucu gereken yerlerde tek bir hortum gövdesi yetmiyordu. Bunlar için de hortum çoğaltıcı gövdeler bulundu. KL KLH017B Hortum Ucu Dişi Üçlü Gövde ise bunların önde gelenlerinden.

    400 gram ağırlığındaki bu ürün otomat çeliğinden üretilmiş ve nikel kaplamalı olduğundan oldukça dayanıklı ve pas tutmazdır. Bunu da kullanıcılarına en uygun fiyata sunar.

Fiyatı için tıklayınız

KL KLH017B Hortum Ucu Dişi Üçlü Gövde