KL KLH019B Hortum Ucu 8mm İncelemesi

KL KLH019B Hortum Ucu 8mm İncelemesi

Bahçe ve tarla ekipmanlarının vazgeçilmezlerinden biri olan hortumların çoğu tüm vasıfları aynı anda taşıyamamaktadır.

Kimisi estetik görünümden yoksun, kimisi kısa sürede kolay bir şekilde aşınır. Kimisi ise ucuz malzemeden yapıldığından dolayı , sürekli su ile iç içe olan bir ürünün niçin böyle bir malzemeden yapıldığı ayrı bir tartışma konusudur, kolay bir şekilde paslanarak verimsiz hatta daha da ötesi zararlı hale gelmektedir. 8mm’lik KL KLH019B Hortum Ucu bu konuda bir devrim yaparak tüm vasıfları bulundurmayı başaran bir üründür. Yukarıda bahsedilen, piyasadaki özensiz ve kullanıcısını düşünmeden üretilmiş ürünlerin yanı sıra onlara göre çok daha ucuz ve uygun bir fiyata kullanıcısının eline geçmektedir. Estetik olarak dışarıdan bakıldığında kullanıcının yüzünü kızartmayacak bir biçimde tasarlanan KL KLH019B Hortum Ucu tırtıklı tasarımı sayesinde estetiğin de ötesinde kullanıcısının elinden kaymayarak , ki bol su bulunan bir ortamda kuvvetle muhtemeldir, ona büyük kolaylık sağlamaktadır.

KL KLH019B Hortum Ucu 8mm Özellikleri Nelerdir?

Bahsedilen özensiz ürünlerin aksine paslanmaz çelikten üretilen KL KLH019B Hortum Ucu 8mm ne kadar uzun süre kullanırsanız kullanın asla paslanmaz. Bu sayede iletilen suya demir oksit de denilen pasın karışmasını önleyerek ne sizin, ne ürünlerinizin ne de toprağınızın zehirlenip kirlenmesinin önüne geçmiş olacaktır. Özellikle tazyikli sulamaların sıklıkla yapıldığı yerlerde suyun hızlı geçmesine bağlı olarak hortum uçlarının hortumlarla bağlandığı yerlerde zayıflama, gevşeme görülmektedir.

Bunların sebeplerinden bazıları hortumun kalitesizliği veya hortum ucunun aşınmasıdır. İşte bu üründe bu tip aşınmalar önlenmiştir. Bu tip durumlar meydana geldiğinde kullanıcı gönül rahatlığıyla, herhangi başka bir test yaptırıp başka bir şey düşünmeden sıkıntının hortumda olduğunu düşünecektir. Bu özelliği ayrıca ürüne çok uzun kullanım süresi tanıyarak alıcısını tekrar tekrar alışveriş yapma zorunluluğundan kurtarmıştır.

Fiyatı için tıklayınız

8mm’lik KL KLH019B Hortum Ucu