NOCO Genius GX3626 36V 425Ah Endüstriyel Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım Aleti İncelemesi

NOCO Genius GX3626 36V 425Ah Endüstriyel Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım Aleti İncelemesi

 

NOCO Genius GX3626 36V 425Ah Endüstriyel Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım Aleti akü şarj cihazları arasında kalitesini her koşulda ortaya koyan tercihleriniz arasında birinci sırada olması gereken bir üründür.

36 V gerilimde çalışan tüm akülerde amper değeri fark etmeksizin bakım hizmeti sunmaktadır. 100-240 volt primer gerilim ile universal uygunlukta bir hizmet sunmaktadır. 8 basamaktan oluşan şarj sistemi vardır. Çeşitli şekillerde olumsuz etkilenmiş pas tutmuş akülerde tamir eder. Bunun yanında tükenmiş voltajın sıfıra inme problemini tamamen ortadan kaldırabilir. Voltajın grafiğinin doğru akım oluşturmasını sağlamanın yanı sıra ürünün kullanım süresini uzatmak için destekleyici şarj imkanı sağlar.  Şarj koruma sistemi şarj oranının sabitlenmesinde kullanılır. Böylece enerji tasarrufu sağlanmış olur. Bunun yanında ihtiyaca göre voltaj ayarlayıcı sayesinde prizde ne kadar kalırsa kalsın ürününüze zarar vermemektedir. Otomatik şarj mekanizması ihtiyaç halinde açılır ve akü fullendikten sonra şarj etmeyi durdurur.

NOCO Genius GX3626 36V 425Ah Endüstriyel Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım Aleti Özellikleri Nelerdir?

 NOCO Genius GX3626 36V 425Ah Endüstriyel Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım Aleti cam koruması ile mekanik etkilere karşı dirençlidir. Mikrobilgisayar uygulaması şarjın sorunsuz ve sürekliliği açısından enerji kullanımını uygun seviyede kullanılır.  LED paneli kullanımı oldukça kolaydır. Kolay anlaşılır bir gösterime sahip olması ile akünün kontrolü sağlanmış olur. 100 yıllık tecrübesi USA teknik birikimi alanında en profesyonel cihazlardandır. Optimizasyon sağlamasıyla akü ömrünü kayda değer derecede arttırır. Saatte 26 amper şark edebilmektedir. Her türlü iç dış mekanda kullanıma uygundur. Hava sıcaklığını ölçebilme hassasiyeti sayesinde çalışma süresini ayarlayabilmektedir. Sıradan şarj cihazlarına kıyasen 2 katı hızda şarj edebilir ve üstün kalitesiyle ürününüzün zarar görmesini engeller.

Fiyatı için tıklayınız

 

NOCO Genius GX3626 36V 425Ah Endüstriyel Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım Aleti