Hitachi 750036 5 Parça T Tipi Ahşap Profesyonel Dekupaj Bıçak Seti İncelemesi

Hitachi 750036 5 Parça T Tipi Ahşap Profesyonel Dekupaj Bıçak Seti oldukça avantajlı olması ile bilinir. Karşımıza çıkan bazı ürünler, hem günlük hayat açımızdan hem de bizlere fayda sağlama açısından oldukça fazla kullanılır. Yine karşımıza çıkan ürünlerden birisi olan bu ürün ise; hem oldukça kullanışlı hem de oldukça ekonomik bir üründür. Bu sayede de aldığınız zaman, üründen maksimum fayda elde ettiğinizi göreceksiniz. Sizler için incelediğimiz Hitachi 750036 5 Parça T Tipi Ahşap Profesyonel Dekupaj Bıçak Seti ürünü sayesinde hem oldukça etkili bir ürün almış olacaksınız hem de oldukça faydalı bir ürün almış olacağınızı söyleyebiliriz.

Hitachi 750036 5 Parça T Tipi Ahşap Profesyonel Dekupaj Bıçak Seti Özellikleri

  • Bu ve aynı zamanda bu gibi ürünler için; en önemli özelliklerden birisi çalışma uzunluğu olarak karşımıza çıkacaktır. Sadece aksesuar olarak değil; aynı zamanda da kullanıla ürüne baktığımız zaman bu durumun ne kadar önemli olduğunu görebiliyoruz. İşte bu ürün için ise; bu boy 54 mm olarak karşımıza çıkar ve ürün bu şekilde kullanılmaktadır.
  • Sadece gereken boyutlarda olması ve aynı zamanda da gerektiği kadar uzun olması da bu gibi durumlar için yeterli olamayacaktır. Kalınlıkta beraberinde gelecek özellikler birisi olacaktır. Dekupaj bıçak seti için kalınlık ise; 1.30 mm olarak karşımıza çıkar ve bu da oldukça kullanışlı olduğunu gösterecektir.
  • Ürün kullanımı için elbette sadece bu durumlar geçerli olmayacaktır. Bununla beraber diş aralığı da önemli faktörlerdendir ve bu ürün için diş aralığı; 1.4 mm olarak karşımıza çıkacaktır.
  • Ölçüm cihazı; pastik sunta ve hassas ürünlerde kıymıksız kesim yapılacaktır.

Hitachi 750036 5 Parça T Tipi Ahşap Profesyonel Dekupaj Bıçak Seti hakkında fiyat bilgisi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Hitachi 750036 5 Parça T Tipi Ahşap Profesyonel Dekupaj Bıçak Seti