Sait Demirci Sökü Demiri Ürün İncelemesi

Sait Demirci Sökü Demiri Ürün İncelemesi

Sait Demirci Sökü Demiri Ürün İncelemesi başlıklı yazımızda merak edenler için sökü demirinin ne işe yaradığı ve ihtiyaç duyanlar için sökü demiri alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz.

Sait Demirci Sökü Demiri özellikle inşaat işleri ile uğraşan kişilerin bir numaralı yardımcısı hatta tam anlamıyla sağ koludur. İnşaat işlerinde kullandığımız tahta kalıplar ve çivilerin yerinden sökülmesi bu işin en zor ve zaman alıcı aşamalarından birisidir. İnşaat işçilerinin daha önceleri değişik aletlerle yaptıkları bu iş hem çok yorucu ve zahmet verici hem de aşırı zaman alıcıydı. Sait Demirci Sökü Demiri kullanımı sayesinde inşaat faaliyetlerinin bir çok aşaması daha kolay ve pratik bir hale dönüştürülür.

Sait Demirci Sökü Demiri sadece kalıp ve çivi sökme amaçlı değil en ağır kütük, kalas vb. malzemeleri zahmetsizce yerinden kaldırmanızı sağlar. Güçlendirilmiş ve indiksiyon da sertleştirilmiş topuklu manivelası sayesinde her türlü kullanımda size güven verir. Sökü demirini uygun yere yerleştirdikten sonra çok az bir kuvvet uygulayarak onlarca insan gücünden daha fazla enerji elde etmenizi sağlar. bunu yaparken de dayanıklı yapısıyla size en ufak bir risk dahi oluşturmaz.

7-8 kilo civarındaki ağırlığı ve 130 santimetre ideal uzunluğu ile oldukça rahat bir kullanım sağlar. Ucunda bulunan altı köşeli çelik sökü demiri kısmı ile yere eğilip kalkma yada yukarı doğru uzanma zahmetine girmeden her yere rahatlıkla uzanabilirsiniz. bu sayede tüm söküm işlerinizi de yorulmadan halledebilirsiniz. Ürünün sıcak dövme olarak üretilmesi ve mavi boyalı hale getirilmesi ile uzun yıllar aynı kalitede kalması sağlanmıştır. Böylelikle tekrar tekrar aynı ürün için masrafa girmemiş ve bu zahmete katlanmamış olursunuz.

Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için

Fiyat bilgisi için