Stanley STA7221 16 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti İncelemesi

Stanley STA7221 16 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti İncelemesi

Delme aparatı işini tek seferde ve çevreye zarar vermesi açısından özene seçilmesi gereken bir üründür. Özellikle yapı malzemelerinde kullanılan bu ürün uzun ömürlü, dayanıklı ve iş güvenliğine önem veren bir tasarıma sahip olmalıdır. Stanley STA7221 16 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti, üstün tasarımı ile sağlam materyaller kullanılarak üretilmiştir.

Delme işlemini tek seferde yapmanızız için yapısına ilave özellikler kazandırmaktadır. Bu sayede çevreyi çok dağıtmadan kısa sürede delme işini halledebilirsiniz. Vidalanacak yüzeyin zarar görmemesi ve sadece ilgili alanda hassas çalışmaktadır.

Zemin ne denli sert olursa olsun Stanley STA7221 16 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti içeriği sayesinde paslanma, ucunun aşınması gibi sorunlar yaşanmamasını sağlamaktadır. Güç isteyen zorlu işleri üründe herhangi bir deforme olmadan kolaylıkla tamamlamanızı sağlamaktadır.

Stanley STA7221 16 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti Özellikleri Nelerdir?

        En fazla kullanılan uçları içermektedir. Metal matkap ucu özellikle zorlu metal zeminlerin delinmesi için Titanyum kaplanmıştır. Bu sayede delinmek istenen yüzeye hızlı giriş yapabilmektedir. Bir adet saklama haznesi içermektedir. Bu sayede hem daha kullanışlı hem de uzun ömürlü olması amaçlanmıştır.

Özellikle metal, ahşap, duvar gibi  yapı ve malzemelerde delmek ve  kırmak için kullanılması uygun Stanley STA7221 16 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti bir adet plastik muhafaza kutusu ile gelmektedir. 2.4.6 mm Titanyum metal delme ucu, 5.6.8 mm beton delme ucu, 4,6 mm ahşap delme,  SL6 mm bits ucu, 4,6 mm Ahşap delme ucu, SL4, Pz1, Pz2 bits ucu, T15, T20, T25 bits ucu içermektedir. 0.5 kg ağırlığındaki bu ürün: hafif ve taşınabilir olmasıyla da kullanışlılığını kanıtlamaktadır.

Fiyatı için tıklayınız

Stanley STA7221 16 Parça Delme ve Vidalama Uç Seti