Wagner W550T 550ml Pilli Pompalı Boya Rulosu İncelemesi

Wagner W550T 550ml Pilli Pompalı Boya Rulosu İncelemesi

     Wagner W550T 550ml Pilli Pompalı Boya Rulosu, doğrudan emme sistemi sayesinde boya rulosunu iç hazneden beslemektedir. Temiz bir çalışma olanağı sağlayan bu ürün damlatma yapmamaktadır. Güçlü bir motora sahiptir. Bu sayede boya rulosunu istediğiniz miktarda doldurabilirsiniz. 550mm kapasiteli hazneye sahiptir. Kalite açısından birinci sınıf olup uzun süreçte rulo problemi yaşamayacağınız üstün hizmeti çok makul fiyatlara sunmaktadır. Tasarımcılarca özenle düşünülerek üretilen bu ürün ilave edilen büyük boya haznesi ile uzun süre boya yapmanızı kolaylaştırmaktadır. Döner rulo başlığı ile boya yaptığınız yüzeyin eğimi, dar alanda olması ve benzeri durumlarda profesyonellik sağlamaktadır. Fırça ile saatlerce uğraşacağınız işi kısa zamanda çözmenizi sağlar.

Boya pompası pratik söküp takılabilen bu ürün bu sayede hızlı bir şekilde işinizi halletmenizi sağlamaktadır. Pompa kilit mekanizması içermektedir. Bu sayede boyanın kontrollü pompalaması sağlanmıştır.. Son derece kullanışlı bir üründür. Tutma kavrama ve döndürme uygulamalarını yapacağınız bölmeler teknik açıdan dayanıklılık testine tabi tutulmuştur.

Wagner W550T 550ml Pilli Pompalı Boya Rulosu Özellikleri Nelerdir?

        Wagner W550T 550ml Pilli Pompalı Boya Rulosu  W0998230, W0245717 aparatlarına uygun olarak üretilmiştir. Teknik açıdan tam kontrollü kullanım amacıyla hassas bir tetik vardır. Yanı sıra sahip olduğu hafiflikle cihazın taşınması, saklanması kolaylaştırılmıştır. Alman teknolojisi ve 70 yıla uzanan tecrübe ile üretilmiştir. Bu yönüyle kalite bağlamında dünyada bir numaradır. Kusursuz donanımı ile sunduğu tüm hizmetleri son derece makul fiyatlar ile sizlerle buluşturan bu ürünü hemen her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Hava pompasının hafif ve uzunca olması sayesinde merdiven kullanmaksızın ulaşması zor yerlerde kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Boyutun küçük olması dolayısıyla her alanda kullanışlıdır.  Selülozik boya ve tiner kesinlikle kullanılmamalıdır.

Fiyatı için

Wagner W550T 550ml Pilli Pompalı Boya Rulosu