Makita D-05337 / 11x150mm Elmas Matkap Uç Ürün İncelemesi

11x150mm Elmas Matkap Uç Ürün İncelemesi

Makita D-05337 / 11x150mm Elmas Matkap Uç Teknik Özellikleri

Ürün Ebatları belirtildiği gibidir.

Kalınlık:11 mm

Uzunluk :150 mm

Makita D-05337 / 11x150mm Elmas Matkap Uç Genel Özellikler İncelemesini yapmakta olduğunuz Makita D-05337 / 11x150mm Elmas Matkap Uç Son teknoloji kullanılarak günümüz performans standartlarına uygun olarak geliştirilmiş matkap uçlarıdır.

Ürün enerjinin tümünü yüzeye zamanında uygulama özelliği sayesinde fazla güç kullanımına gerek kalmadan daha verimli bir çalışma sağlar.

Makita-d-05337 elmas matkap uçları emsallerinden daha fazla delme hızına sahip olması sebebiyle yüzeylerde çok daha hızlı delim işlemi yapmanıza ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

İncelediğiniz ürün benzer ürünlerden çok daha kolay bir şekilde nokta delimi sağlar ve savrulmayı engelleme özelliği ile yüzeylerde hatasız ve problemsiz bir şekilde işlem yapmanıza yardımcı olur.

Ürünün kaymayı engelleme özelliği ile pürüzsüz yüzeylerde gerçekleştirilen delme işleminin doğru noktada ve hatasız olarak yapılmasına yardımcı olmaktadır. Bu sebeple markanın üretmiş olduğu bu ürün çok tercih edilmektedir.

Makita D-05337 / 11x150mm Elmas Matkap Uç uzun ömürlü ve sağlam olması ile dikkat çeker. Bu sayede aynı ucu uzun süreli olarak kullanabilir ve fazla masraf etmekten kurtulmuş olursunuz.

İncelemekte olduğunuz Makita D-05337 / 11x150mm Elmas Matkap uçları burgulu ve kanallı yapısı ile delme işlemi esnasında oluşan kalıntıların delikten dışarı atılmasını sağlayarak pürüzsüz ve tıkanmalar olmadan temiz bir işlem yapmanıza imkan verir.

Kullanım Yerleri

Ahşap, cam, plastik, alüminyum ve birçok yüzeyde oyma delme şekil verme işlemleri yapılırken kullanılan bir üründür.

Markanın üretmiş olduğu matkap ucunu hobi tamirat üretim gibi işlerde rahatlıkla kullanmak mümkündür.

Ürün sağlamlığı ile aynı kategorideki rakiplerinden ayrılır.

Ürün hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Fiyat bilgisi ve satın alma işlemleri için aşağıdaki linki tıklayınız.

Fiyat bilgisi için lütfen buraya tıklayınız.