BMI 150 CM EURO STAR 690 ALÜMİNYUM SU TERAZİ ÜRÜN İNCELEMESİ

BMI 150 CM EURO STAR 690 ALÜMİNYUM SU TERAZİ ÜRÜN İNCELEMESİ

Bmı 150 cm Euro Star 690 Alüminyum Su Terazisi Özellikleri Nelerdir?

Ürün Bmı markasının su terazi aletidir. Bmı markası su terazi üretiminde birinci ve vizyonu sağlam olan bir firmadır. Bmı 150 cm Euro Star 690 Alüminyum Su Terazisi ile taban ve duvar kontrolü yapılır. Bir yerin düzlüğünü anlamak için kullanılır.

Esasını hava kabarcığı bırakılmış su dolu tüp teşkil eden marangoz aletidir. Yataylığı ve dikeyliği temin etmekte kullanılan kontrol etme aletidir.Su minarelinden istifade edilerek üretildiği için su terazi adını alır. Ürünün ölçek çizgileri emsallerine göre daha üst kalitededir. Ürünün boy uzunluğu 150 cm’dir. Bmı 150 cm Euro Star su terazisinin yapı ve malzemesi alüminyum maddesidir. Dayanıklı alüminyum profiline sahiptir. Şok emici lastik tamponları mükemmeldir. Yuvarlak biçimli terazi gözleri vardır.

Yuvarlak biçimli olan BMI 150 CM Euro Star Su Terazisi’ni gözleri sayesinde büyüteç etkisi ile rahat okuma sağlanır. Bu özelliği kullanıcının göz sağlığını koruma amaçlıdır. Tüketiciyi düşünen ve iş gücünden tasarruf sağlayan tek su terazisidir.

Ürünün ebatı ve ağırlığı idealdir. Bmı 150 cm Euro Star 690 Alüminyum Su Terazisi şık bir dış görünüme sahip olup uygun fiyatlıdır. Ürünün menşei Almanya’dır. Ürünün satış imkânları geniştir. Her kesime ve her topluma uygunlukla pazarlanır. Masa yapılırken, inşaat alanlarında kullanılır. İnşaat ustası ve diğer iş alanlarında da kullanılır. Hem profesyonel hem de amatör olarak kullanacak olanlara göre en uygun su terazidir. Duvar ve yer zemini eğimlerini dikkatli ve sağlıklı ölçüm yapan bir el aletidir.

Ürün üzerine daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi için aşağıda bulunan linki tıklayabilirsiniz.