RIDGID 92665 ¼ – 2”½ 445mm Ağır Tip Zincirli Sondaj Boru Anahtarı

RIDGID 92665 445mm Ağır Tip Zincirli Sondaj Boru Anahtarı, Profesyonel ticaret için yenilikçi araç ve gereçlerin lider üreticisi RIDGID®, ürünlerini 140’tan fazla ülkede pazarlamaktadır. Şirketin, çevrimiçi bir iş aracı olan RIDGIDConnect ™ dahil 300’den fazla araç çeşidi, kiralama, sıhhi tesisat, HVAC / R, kamu hizmeti, endüstriyel, elektrik, petrol, kurumsal, ticari ve donanım pazarlarına hizmet vermektedir. RIDGID, Emerson’ın bir ticari işletmesi olan Emerson Commercial & Residential Solutions’ın bir parçası olup, teknoloji ve mühendisliği bir araya getirerek dünyanın en yüksek kaliteli araç ve ekipmanlarını tasarlayıp üretmektedir.

1923’ten beri, RIDGID uzman ticaretine özel profesyonellere kesinliğin sembolü olarak kalmıştır. RIDGID markasını taşıyan her araç, 80 yıldan daha uzun bir süredir ilk ağır hizmet tipi boru anahtarıyla olduğu gibi, aynı yüksek kalite, dayanıklılık standartlarına göre tasarlanmıştır. Ridgid, alet ömrü boyunca malzeme veya işçilik kusurlarına karşı ömür boyu garanti ile ürünlerini kapsamaktadır. RIDGID 92665 445mm Ağır Tip Zincirli Sondaj Boru Anahtarı, en zorlu işler için ekstra kaldıraç sağlayacak şekilde tasarlanmış ve boyutlandırılmıştır. Ayrıca, tersine çevrilebilen çift uçlu çene özelliğine de sahiptir.

RIDGID 92665 445mm Ağır Tip Zincirli Sondaj Boru Anahtarı Özellikleri

  • Ürün bilyeli zincirler için kullanılır.
  • Bu ürün SLOVENYA’da üretilmiştir.
  • RIDGID markalı araçlar, son kullanıcının işlerini daha hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlamasına olanak tanır. Sınıfının en iyi araçları olarak biliniyor.
  • RIDGID Tam Ömür Boyu Garanti ile kullanıcıların güvenini sağlamaktadır.
  • Boru kapağı. 1/4 – 2 1/2 inç
  • Zincir uzunluğu 17 1/2 inç
  • Zincir kırma yükü 13.800 lb

RIDGID 92665 445mm Ağır Tip Zincirli Sondaj Boru Anahtarı, Çift çeneye sahiptir. Ve bu çift çene ısıl işlem görmüş ve dövülmüştür.

En zorlu işler için ekstra kaldıraç sağlamak üzere tasarlanmış ve boyutlandırılmıştır. Tüm modellerde, tek uçlu bir ton olan Model 3215 hariç, tersine çevrilebilen çift uçlu çene stilleri bulunur.

RIDGID 92665 ¼ – 2”½ 445mm Ağır Tip Zincirli Sondaj Boru Anahtarı Fiyatı